Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

90 yılından sonra en iyileri kim..

lizardking

Öne çıkan mesajlar

90'lar diyince benim aklıma Nirvana geliyor, bir de Radiohead. Kimileri Korn diyebilir, katılmıyorum.
Aslında o kadar çok grup var ki;
Radiohead, R.E.M, Incubus, Oasis, DMB, Faith No More, U2, RATM, The Smashing Pumpkins, Björk....daha birçok var ve bunların hepsinin geleceğin müziğine büyük katkıda bulunacak radikal müzisyenler olduğunu düşünüyorum.[signature][hline]Existential carousel
Sosyal ağlarda paylaş

cahilliğime ver artık. ama süperler bak onu biliyorum. :P
abi başından beri geyik dolu bi topik oldu ne diyim. tutamadım kendimi. ne nirvanası ne ariemi ya![signature][hline]After years of hard researching, I have discovered that I am a chick magnet! The only problem is that someone messed up my polarity...
Sosyal ağlarda paylaş

bon jovi , lenny kravitz , u2 , rem , matchbox20 hala aktif birsekilde muzikyapan beyen digim grouplardan[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

opeth
blind guardian
dream theater
daha kaç tane sayarım kim bilir.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi başlıkta en iyi denmişte, en iyiyi ne belirler o da var, bence popülarite daha önemli opeth filan 90ların başında şimdiki kadar ünlümüydü?[signature][hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

son 15 yıl demiş ki zaten opethin ilk albümü early 90s da galba. yani 91-2-3 den biri diye hatırlıyorum.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

tool dur benim için
anathema da olabilir tabi
kişiden kişi göre deişir
ama 2000 den sora çıkan en ii albüm kesinlikle lateralus[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...