Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Net ve dial up telefon faturası.

mountaindew

Öne çıkan mesajlar

Günde 10 saatten ayda 200 300 arası bişey gelir. Belki 300 ü de aşar.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Vallaha, ben hesaplamadım etmedim 300 ü çat diye sokup durdular her ay.

1 yıl DSL bekledim neyse, şükredicem ama halim kalmadı.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla her gün 10 saat giremezsin zaten de kaba bir hesapla.Anladığım kadarı ile çalışıyorsun zaten,9 Saat mesain olsa,günde 7 saat uyusan yemek falan derken 2 3 saatin geçse zaten 19 saat eder,demekki girsengirsen ortalama günde internete 3 4 saat girebilirsin.Bunuda ortalama saati 700.000 den hesaplasak ortaya 84 milyon gibi bir rakkam çıkar ki bunun altında olursa üstünde olmaz sana söyliyim :).[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 09 January 2004 18:06 tarihinde demiş ki:
hafta sonlarini nete girmiomu bu adam :P girdiğinde 3-4 saat kalmaz bence:P

hafta sonu dediği gibi 10 saat girmesi durumunda bile 48 saat fark eder buda,48 milyon bir fatura oynaması demektir ki her gün 4 saat tüm haftasonu da 10 saat boyunca internet kullanacağını sanmıyorum.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...