Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insan

Pakize

Öne çıkan mesajlar

isin icinde samimiyet olmadiktan sonra orda bin tane gul olmus ne farkeder. Ama tabi ki de 'insan' sevdigi kisiyi sevindirmek icin onceden surpriz planlayabilir, bunun icin eve erken gelebilir vs... ama hic bi 'insan' sabah aman sevgilimi uyandirmiyim da yanina bi gul koyayim sekilli bi plan yapmaz, yanima gul koyacagina git sessizce mutfaga kahvalti hazirla di mi ama :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında ben ne şaklabanlıklar yaptım.. şiir dolu defterler her buluşmada gül her konuşmada güzel sözler iltifatlar... ama noluyor... nedne hep ildeniz terkedilen oluyor.. neden hep ildeniz yalnızları oynuyor

yaa banane kardeşim yapsak ne fayda odun aynı odun...
bende odun olmayı seçiyorum..

kroyum emmeee mutluluk bende
*!koltuğa iyice yayılır ayağını masaya dayar höpürdete höpürdete çayını içer hisli olmak ise ise onun için xxxden aşşa kasımpaşa diye bir semt dir...*

*!yine de dayanamaz defterini şiirlerle bezemeye başlar*[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 17 January 2004 19:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 17 January 2004 18:38 tarihinde demiş ki:
Siz erkekler duygularinizi saklamayi seciyorsunuz..
Cogunuz yazida yapilanlarin cogunu yapmissinizdir ancak gel gor ki ewet bende yapmistim bunlari diyemiyorsunuz...;-)

anlamışın işte olayı fazla kurcalama gerisini :)[signature][hline]Yaradılmışı hoşgör,Yaradandan ötürü
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 17 January 2004 19:08 tarihinde demiş ki:
zamanında ben ne şaklabanlıklar yaptım.. şiir dolu defterler her buluşmada gül her konuşmada güzel sözler iltifatlar... ama noluyor... nedne hep ildeniz terkedilen oluyor.. neden hep ildeniz yalnızları oynuyor

bu yaptigin seyleri hakeden, degerini bilecek kisiye yapmamissin da ondandir, mesela beeen aynen bahsettigin gibi birisiyle evlencem :)
uzme canini, ve de sahte odun olmak bence daha kotu samimi duygusal olmaktan :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 17 January 2004 16:52 tarihinde demiş ki:
said:
horacegoesskiing, 17 January 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
nası bi yalanmış bu. nerden bulacam lan sabahın köründe gülü!

Akşamdan saklayacaksın horas, böylece olay iğrenç bir yapmacıklık halini alacak ama ne yapalım.
Ben onun yerine kahvaltı hazırlıyorum, yapmacıklıktan uzak ve içimden geldiği için yapmış oluyorum, mutlu oluyoruz ikimiz de. Hem mutfağa gitmek daha kolay. =P
[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm....
Insan,atom bombası atar degerlerını korumak ıcın....
Insan,tecavuz eder zevkını tatmın etmek ıcın...
Insan,ınsanı dolandırır fazla calısmamak ıcın...
Insan,savas acar daha zengın olmak ıcın...
Insan,yalan soyler kendını kurtarmak ıcın...
Insan,kendını bıle kandırır karızmayı korumak ıcın...
Insan,biziz...................................................[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 17 January 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
simdi uyuyan birinin yanindaki yastiga gul birakmak nasi bi olay. gul denilen seyde diken olur. uyuyan kisi soyle bi elini atinca yastiga ne olacak. romantiklik mi kalir ?

bir romantizm sabahı...
-hasss.. bune yaa azına sçim ay ay ay elim ayyy
-sörpraaayz sevgilim bak sana karga daha kahvaltısını etmeden gülaldım geldim nasıl olmuş?
-g*tün gibi olmuş ay bu ne yaa elime battı hep ıyy kanıyor bir de, git bana mendil getir sümsük herif romantiklikmiş sen ne anlarsın romantizmden? musalla taşı kılıklı şeşi beş
-ama ben şey gününe iyi mutlu başlayasın...
-aa bi de hâlâ konuşuyor ayol saol vallahi ***** gibi güne başladım saol saol saol git şimdi bana mendil getir hadeee hadeee nevresim kan olmadan acele et
-peki aşkım
-Bak hâlâ aşkım diyor gözü kör olmayasıca al bu gülü de ta göö-züne sokarın artık...[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 17 January 2004 20:40 tarihinde demiş ki:
said:
simdi uyuyan birinin yanindaki yastiga gul birakmak nasi bi olay. gul denilen seyde diken olur. uyuyan kisi soyle bi elini atinca yastiga ne olacak. romantiklik mi kalir ?

bir romantizm sabahı...
-sörpraaayz sevgilim bak sana karga daha kahvaltısını etmeden gülaldım geldim nasıl olmuş?
-g*tün gibi olmuş ay bu ne yaa elime battı hep ıyy kanıyor bir de, git bana mendil getir sümsük herif romantiklikmiş sen ne anlarsın romantizmden? musalla taşı kılıklı şeşi beş
-aa bi de hâlâ konuşuyor ayol saol vallahi ***** gibi güne başladım saol saol saol git şimdi bana mendil getir hadeee hadeee nevresim kan olmadan acele et
-peki aşkım
-Bak hâlâ aşkım diyor gözü kör olmayasıca al bu gülü de ta göö-züne sokarın artık...

ahehhaehae[signature][hline]Detaylı bilgi
irc.stratics.com port 6667
#mix_reborn
Mix Reborn Mirc Kanalı! kesinlikle girin!
CheChatMan(Tıklayın ve java mucizesi ile mirc serverimize gelin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 17 January 2004 20:40 tarihinde demiş ki:
said:

bir romantizm sabahı...
-peki aşkım
-Bak hâlâ aşkım diyor gözü kör olmayasıca al bu gülü de ta göö-züne sokarın artık...

babacum artık sana ne diiim bilmiyorumki.Yani Allah'a havale ettim artIk seni emiiii bu nasIL bir yaklaşım tarzıdır ya..
Sosyal ağlarda paylaş

yav şu kadın milletinin bi olayı var ki süper hakkaten. bi halt yedikleri zaman "seni seviyorum?" diyolar ya.. allahım ya. ne alaka lan? tamam seviyosun da... insan sevdiini... eöö neyse.. :D[signature][hline]After years of hard researching, I have discovered that I am a chick magnet! The only problem is that someone messed up my polarity...
Sosyal ağlarda paylaş

az önce aklıma geldiği gibi doğaçlama yazmış olduğumdan elimde olmadan kopya çekmiş ya da sürç-i lisan etmiş olabilirim şimdiden affola

-saçım nasıl olmuş
-güzel
-ne yani eskiden kötümüydü
-yoo o zaman da güzeldi
-yani şimdiki halini beğenmedim
-beğenmemekten değil daha öncekinden güzel olmuş o kadar
-yani daha önce saçım kötüydü ve bile bile bana bunu söylemedin ha
-...
-sana olan güvenim nedense temeli çürük binalar gibi sarsılmaya başladı
-nedne sarsılsın yaa bak saçın güzel olmuş işte!
-hem suçlu hem güçlü hem de savunmasız bir kadına bağırıyorsun ha bunu hiç beklemezdim senden! üğstelik hâlâ yalan söylüyor
-ya noluyor neden böylesin ne yani ayrılmak mı istiyorsun?
-demek başka biri var hayatında!
-bu neredn çıktı?
-lafı hemen ayrılığa getirdin de bakıyorum
-ya sen şimdi böyle ufacık şeylere
-ne yani benim hayatımdaki hiçbir şeyin seini için bir önemi yok mu? ben sein hayatında ufak bir şey miyim?
-hayır aksine büyük yer tutuyorsun...
-nee şimdide bana şişman diyorsu nha alacağın olsun ben sana saçlarımı süpürge edeyim sen kalk bana bunları de!
-ya ben ne dedim şimdi!
-ay yine bağırıyor üstelik 1 dakika bile geçmeden söylediklerini inakra başladın bile alçaksın sen pis adam!
-ama gülüm..
-demek adı gül ha... demekmo yüzden bana her akşam gl getiriyorsun biliyordum yanlışlıkla o yellozun adını ağzından kaçırmamak için ama yemerler küçük efendi...
-ya ama...
-sus iş üstünde basıldın işte senden nefret ediyorum!
-ama canımcım biraz daha acele etmezsek XXX(pahalı mekan) restoranındaki yerimizi kaybedebiliriz
-ne restoranı?
-seni bu akşam yemeğe götürmek istiyordumya hani geçen hafta sözvermiştim... bak sana güzel de bir elbise aldım
-ayycanııım çok şekersiiin :) seni seviyorum
-yaa ne demezsin hayatım (ucuz atlattık iyi mi... ulan gecenin sonunun bekle hıyar acaba ucuz mu atlatacan... neyse girdik bir kere günaha)

PS: bayan olsaydım hiç çekilmez bir sevgili olurmuşum ıyyy iğrendim kendimden...[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Ehu iyi geldi sabah sabah =]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pakize, 17 January 2004 16:13 tarihinde demiş ki:
Insan biraz cocuk olmali, bir balon gordugunde istiyorum diye tutturup aglayabilmeli !

Yaşa göre bu değişmeli 40 yaşında bunu yapmak pek hoş olmaz insan olgunlaşmalı yaşını başını bilmeli.
said:

Insanin bir annesi olmali etegini cekistirebilecegi

Eteğini çekiştirmek için olmasa da 50 yaşına da gelseniz annenizin kuzusunuzdur.
said:

Insan yolda yururken biraz da etrafina bakmali degisik hayatlari gormek icin

Faza bakmamalı yoksa dayak yeme riski başlar.
said:

Insan gecenin bir vakti yatagindan firlayip seni seviyorum diye bagirmali

Komşular gelip kapıyı kırıp o insanın ağzına ...malı böyle bir durumda.
said:

Insan sabah uyandiginda yataginin basucunda bir gul ile bir not bulmali: Uyandirmaya kiyamadim...

Bu kadar romantik olmamalı ve kimseyi bu şekilde alıştırmamalı.
said:

Insan heyecan duymali yeni gunun getirdigi isiklar icin

Heyecanını yitirmiş bi insan yaşıyor denemez zaten bu hayatın olmaz ise olmazı.
said:

Insan sinirlenmeli, kavga etmeli inandigi degerler icin

Kavga etmeyenler yüzünden bu gün bu haldeyiz.
said:

Insan arada asik olmali sonunda aci oldugunu bilerek
said:

İşte bu biraz şüpheli her insan her zaman bu acıyı kaldıramaz kendine güvenmeyen insan benim gibi aşktan korkmalı ve aşık olmamalı.
said:

Insan bazen de sarhos olmali, bir turku tutturup sokaklari arsinlamali

Sarhoş olmak bana bir kere zevk verdi ve o günden beri sarhoş olmuyorum hatta alkol bile almıyorum.(3 yıl kadar oluyor.)
said:

Insan anlamsizca beklemeli telefonun calmasini belki arayan O'dur diye

İnsan anlamsızca vaktini boşa harcamamalı çünkü o kişi hiç bir zaman aramayabilir.Bunu beklemek anlamsızdır.
said:

Insan efkarlanmali tabi biraz da; belki hic olmayacak seylere sirf efkar olsun diye

İnsan boşuna hayatını kendine zehir etmemeli.
said:

Insan ara ara kocaman olmali dunyalar kadar; herkesi kucaklamali

Kucaklamadan kucaklamaya fark var gereğinden fazla kucaklamamalı :)
said:

Insan bazen kendi olmali bazen herkesten bir parca

İnsan her zaman kendi olmalı bazen herkesten bir parça
said:

Insan bazen de aptal olmali inanmak istedigi seylere inanmali

Sanırım bu da önce heveslenip sonra acı çekmek için.
said:

Insan gercek olmali ruya gorebilmek icin

Nedense rüyaların en tatlı yerinde uyanırım ve gerçek olmadığı için ağlamak gelir içimden bu yüzden rüya görmek hiç istemem.
said:

Insan olmeli zamani gelince; ama zamani gelince

BU bir doğa kanunudur kimse ölümsüz değildir ve herkez zamanı gelince ölecektir.
said:

Velhasil güsellerimmm insan olmak zor zanaat...!!!!

İnsan olmak bu kadar zor değil mantıklı olmak zordur bu şiirimsi yazında mantıktan eser yok ben biraz mantık kattım olaya :)[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...