Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldier Of Fortune III : Payback

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Saatlerce başına oturup kalkamadıgım efsane FPS oyunumuz Soldier Of Fortune un payback i ile karşılaştım rapidreactor de dün gece. iniyo şu anda. sitesine baktım screenshotlar , silahlar , görevler son derece etkileyici. videolarındanda görüntü kalitesinin iyi oldugunu anladım. 3-4 sene önceki oyun eski olmasına rağmen baya kanlı bi oyundu :) bakalım bu nasıl olucak. Oynayan,bitiren paylaşmak istedikleri olan varsa yazarsa sevinirim. Felaket heves içindeyim ama şevkimi kırmayın :)

Website
Sosyal ağlarda paylaş

walla onu bunu bilmemde o ilk videodaki action sahnesi felaket gaz getirdi beni. bakalım son 8 part :) arada bir sacmalıyo. kaldıgı yerden tekrar indirmek zorunda kalıyorum. premium olmasına ragmen bazen 5kb lık salak spastik dosyalar halinde indiriyo bazende dosyalar patlıyo. dün gece inmesi gereken oyunu indiremedim mesela hala uğraşıyorum.

neyse azimle.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce kurdum.Herhangi bi hata cart curt çıkarmadı.
Oyun ilk sof tadında. Kopan kafalar kollar. Kan revan heryer. Grafiksel açıdan güzel. Dandik değil en azından.
Hikaye günümüzde geçiyo sanırım. Paralı askeriz görev geliyor ıraq-afganistan tarzı mekandayız(esc ile geçtim hikayeleri tam yer belirtemiyorum), çinli birini koruyacaz, takım arkadaşımız ihanet ediyor, onu öldürüyoruz. ilk bölüm böyleydi.
tempo pek yüksek gelmedi. farenin pili bitmese daha oynardım, orası ayrı.
checkpoint tarzı benimsenmiş. quick save olayı olsa iyi olurmuş. bu arada q-e ile sağa sola yatma yok :(

multiplayer seçeneği eklenmiş. dm ve tdm modları gördüm. zaten 10 tane server vardı gelen listede. (oyun korsan)

ısınamadığım şey, ilk bölümden böyle bi ıraq havası esmesi. actvision busha oynuyor walla. (cod4 teki gibi)

ilk izlenimim budur. 6/10 benden. can sıkılınca, kan görmek isteyince oynanacak oyun ilan ediyorum.(2-3 saat daha oynarım, fikrim olumlu-olumsuz yönde değişirmi bilemem)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...