Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müebbet Muhabbet

Wacky

Öne çıkan mesajlar

Yatcez kalkcez!
Sabah Olcek!
Atta gitcez yine biz!!!
Hergün hergün!
Çekilir mi?!
Gidilir mi radyoya!!
Müebbet Muhabbet!
Hafta içi!
Hergün 19.00'da NTV Radyo(102.8)'daaa!! aaaaa.aaaaa!!!![signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

NTV nin sitesinden net üzerinden dinliyebilrmiyiz?
eğer dinliyebilirsek biri radyonun web sitesinin linkini versin bi zahmet.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Digitürk Elma Tv de vardı programları
ben hiç komik bulmadım ..
neyine gülüyorsunuz banada söleseniz :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

Hareketleri, birbirlerine bey diye hitap etmeleri hatta sırf doğaçlamayla program yürütmeleri, espriler
herşeyleri komik bence.

HAla beklemekteyim haber veriyo boyuna. poff[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Çok felsefi, geniş kanatlı su sızdırmaz geyiklerine hastayım =)[signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi sohbetleri olmuştu pek gülmüştüm

kaçinci kat? "

dinleyici: otobüste bir olay oldu

cenk : hımm, neydi anlatın bakalım

dinleyici: konuya ben kendi kendime yorum yaptım ama bir de sizin yorumunuzu alayım dedim

cenk : yorumsuz olarak anlatın, sadece olduğu gibi gerçekleri anlatacağınıza söz veriyor musunuz? (hakim edasıyla)

dinleyici: ineceğimden iki durak önceden otobüs merdivenlerinin oraya geldim

erdem : hoşgeldiniz buyrun

dinleyici : yanımda bir bayan vardı, diğer yanımda da ufak bir çocuk vardı

cenk : hepiniz otobüsün merdivenlerindesiniz di mi? fotoğraf çektirseydiniz

(cenk - erdem sürekli kafa buluyorlar ama dinleyici heyecan ve ısrarla anlatmaya devam ediyor)

dinleyici : ufak çocuğun boyu yetişmedi

cenk : nereye?

erdem : en iyisi en iyisi

dinleyici : butona basıyoruz ya inmek için

erdem : ufak çocuklar için en iyisi boyunun yetişmemesidir efendim

dinleyici : boyu yetişmedi ve genç bayan bastı düğmeye, çocuk teşekkürler dedi

erdem : genç bayan n'aptı bunun üzerine?

dinleyici : genç bayan da rica ederim dedi. acaba diyorum, siz olsanız "ricalar" mı derdiniz? mesela burada teşekkürler diyor

erdem : biz olsaydık ve böyle butona yetişemeyen bir arkadaşımızı görseydik iki türlü davranırdık, birincisi kendisine düğmeye basmadan önce kaçıncı kat diye sorardık, ikinicisi de madem o düğmeye basamıyorsun git boyunun yetiştiği bir düğme bul, şoförün orda düğme bol, ordakilerden birine bas allah kahretmesin! şeklinde kendisini gönderirdik

cenk : burası veletler için değil, yürü git kendi boyuna göre otobüslere bin derdik

dinleyici : (bütün aptallığıyla) ama bu asansör değil ki?!

erdem : efendim biz arkadaşımızı o an yanımızdan uzaklaştırmanın yollarını arıyoruz, ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz

cenk : ya da ben şöyle yapabilirdim, kendisini kafasından tuttuğum gibi biraz yukarı kaldırır butona basacak seviyeye getirirdim, ama orada asılı kaldığı için ölebilirdi

erdem : ayrıca ben de şöyle yapabilirdilm, kendisini saçlarından kavrar ve yukarı kaldırır ondan sonra da burnuyla butona bastırırdım, onun da aklı başına gelirdi inşallah

cenk : ya da eğer iyi günümüze denk gelirsek şöyle diyebilirdik; evet dua et butona basmıyorsun ama ya bir de pitona bassaydın şeklinde

erdem : allah korusun boğarak öldürürdü seni şeklinde kendisini teselli etmeye çalışır, içinde bulunduğu durumun daha kötü durumlarının da başkalarının başına geldiğini hatırlatırdık

cenk : buna biz dumur silahı diyoruz, bir tür psikolojik silah

(konu ikisini de sarar, zevkle geyiği sürdürürler, uzatırlar)

erdem : cb benim biraz güçlü bir arkadaşım vardı, böyle bir olay krşısında butonu söküp aşağı indirmişti, arkadaşımız basabilsin diye

cenk : evet eb, hatırlamaz olur muyum, o güçlü arkadaşınız hatta otobüs durmadığı zaman gidip otobüsü arkadan tutar ve bekletirdi

(abartırlar olayı iyice artık)

erdem : ben bunun için otobüslerdeki bu sevgili butonları yere yapılmasını istiyorum cb, herkes ayağıyla bassın

cenk : (gülerek) ama o zaman yürürken...

erdem : (araya girer) butona ayaklarını silmeden kimse (bir an durup devam eder) otobüsten inmesin cb

cenk : anlıyorum da o zaman herkes şak şuk ona basar sonra da şoför çıldırır eb.

şeklinde gidiyodu

[Bu mesaj SilverSurfer tarafından 14 January 2004 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Belliydi ya adamın sesi güzel gerçekten.

Bu arada benım aralarındaki en sevdiğim muabbet Florhasan ile ilgili olandı. baya bi yarılmıştım.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...