Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GittiGidiyor Sorunsalı

slickers

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün gittigidiyordan online bir oyunla ilgili bir eşya sattım kişi onayı verdi ben eşyayı verdim toplamda 150 ytl lik bir satış yaptım yaptığım satışların altına paranız ilk iş günü hesabınıza yatacaktır diyordu..Ertesi gün hesabıma baktığımda paranın yatmamış olduğunu gördüm gerekçeleri ise şu "kredi kartı çalıntı olduğu için hesabınıza para transferi gerçekleşmeyecektir" hem bana paranız yatacak diyor ben eşyayı weriyorum ertesi gün kart çalıntı paranız yatmayacak diyorlar bi de salak salak parayı eft/havale yoluyla isteyin diye mesaj çekiyorlar adam deseki hadi eyvallah ben polise mi gidecem adam benim eşyalarımı aldı vermedi oyunda diye! önerileriniz nedir ne yapmam gerekir yasal haklarım varmıdır şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

kart satın alan kişinin arkadaşının kendisine söyledim kart çalıntı değil diyor zaten çalıntı olsa ön provizyon diye bir şey var banka karttan para çekiyor sonra üye bankayı arıyor kaç para çekmiş öğreniyor siteye o miktarı giriyor madem çalıntı bu adam bu ön provizyonu nasıl geçiyor ??
Sosyal ağlarda paylaş

bu çok kötüymüş yahu

ggu spamle, elindeki onay maillerini attachleyip bir mail döşen, müşteri hizmetlerini ara. saçmalıkmış bu, senin muhatabın şu dakikadan sonra gittigidiyor olmalı bence, sen sonuçta adamların onay mailine güvenip onların vaadleriyle yolluyorsun malı, o dakikadan sonra alıcıyla işin olmamalı

sonucu da yaz buraya lütfen, merak ettim ne olacağını

birde şimdi aklıma geldi, bir online şikayet sitesi vardı, oraya da yaz istersen derdini gg çözüm yaratmazsa, belki oradan birşey çıkar, şikayetimvar.com gibi birşeydi ama emin değilim aratırsan bulursun
Sosyal ağlarda paylaş

saolun yardımlar için işin garibi para geri yatmış kredi kartına adama söyledim ben sana parayı yatırcam diyor..Ama ben yinede huzursuz oldum adamla sürekli görüşüyorum öyle birşey yok diyor güvenilir birisinede benziyor çünkü önce ben werdim eşyaları sonra onay verdi onay vermese çok rahat bir şekilde eşyaları alıp gidebilirdi..bunlarda gg müşteri hizmetleri ise iptal edebilirsiniz diyor ben adama verdiğim eşyaları nasıl iptal edicem diyorum biz size yeterli bilgi verdik diyorlar bu nasıl iş anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Adama deki: ''Abi kusura bakma ben dilekçemi hazırladım her ayrıntısına kadar eğer yarın para hesabıma yatmazsa vericem dilekçeyi daha fazla bekleyemeceğim sen bilirsin''de. Şakan olmadığını anlasın.

Gittigidiyoruda ara direk yetkili bir kişi iste. Derdini anlat böyle böyle oldu bundan sonra sitenizle ilişkimi kesiyor ve tanıdıklarımında bu siteden uzak durmasını söyliyeceğim filan de onlarda adam olsunlar.dfg
Sosyal ağlarda paylaş

Gittigidiyor'dan oldukça fazla alışveriş yaptım ve böyle saçma bişey daha görmedim(yanlış anlaşılmasın).Kesinlikle gittigidiyor bu duruma bi el atmalı,atarda benim bildiğim kadarıyla.Bence mutlaka bi telefonla yada mail ile müşteri hizmetlerini ara derim.Eğer olmazsa arkadaşında dediği gibi dilekçe ile başvur savcılığa.
Sosyal ağlarda paylaş

sanal oyunlarda parayı bankadan çektikten sonra eşyaları vermem gerekiyormuş hiç böyle bir uyarı yok sitede ayrıca ben aynı oyunda bir eşya aldım onayı verdikten 1 dk sonra eşyayı aldım oyunda hemde satan kişi bu işin ticaretini yapan 1000'in üzerinde satış yapmış bir kişi gittigidiyor'a çok güveniyordum ama yamuk yaptılar eh madem kredi kartı çalıntı bu bir suç değilmidir gittigidiyorun suç duyurusunda bulunması gerekmez mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...