Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayhan???

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

said:
Apache, 14 January 2004 17:51 tarihinde demiş ki:
helal devam et mıllet orda ac gezıyor,ıscıler doktorlar parasını pulunu alamıyor protesto ettıgınız seysıye bak

[Bu mesaj Apache tarafından 14 January 2004 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]

PROTESTO EDİLECEK O KADAR ŞEY VAR Kİ APACHE AMA SU AN KONU 200 DEN FAZLA POST ALDI VE BEN BUNU PROTESTO EDİYORUM MİLLET BU YUZDEN CURUYOR ANLAMAMAKTA ISRAR ETME[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

yaf sesini geçtik hadi, popstar karakteri bile yok. tipinden bile medet umulmaz bea. ölü balık gibi bakıyor.. onun şarkısı biyerden kulağıma geldiğinde, narkoz yemiş gibi oluyom.. son derece iğrenç.
bayhan'ı ne zaman görsem; hababam sınıfında beden öğretmeni olan şener şen'in yaptığı çekirge tiplemesi gözümün önüne geliyor..

said:
ps: these are just my opinions.
[signature][hline]my..
(icq) - (site) - (e-mail)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 14 January 2004 17:18 tarihinde demiş ki:
bu T.C. kımlıgını dandık bı program ıcın degıstıreceksen.. sana da taksımetre dıyorum artık

Bayhan'a oy verelenler aynı kimliği taşıyorsak bir anlam ifade etmiyor dediklerin anca ordan millete taksimetre deyin.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

çıkıcam gibisinden bir laflar ettim mi ?
sadece söyleyenin düşüncesine katılıyorum onu belirtmek istedim.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne gereksiz milletsiniz..
sanki adamla akraba 0lucaksınız, sizi ilgilendiren müziği olsun..
gerçi hoş ben dinlemem türkçe, hele *pop* nefret ederim..
Ama sanatçı önce müziğiyle akılda kalır.. diğer kısımlar, onu dinlemeye başladıktan sonra ilgi çeker.. ne katil ne esrarke$ ne müptela müzisyenler var...

he bayhan tip desen ayrı bi arabesk, gülermiyim gülerim.. orası ayrı
:)[signature][hline]Im tasteless, there's beauty in strange places
Sosyal ağlarda paylaş

e yuh yani bu topic genemi uplandı yeter bea bayhandan bıktık bırakın bu topici artık :yapma:[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
è lo zgrw che è il padrone dei mages(In Italiano)
[Bu imza zgrw tarafından 14 January 2003 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 17 January 2004 00:37 tarihinde demiş ki:
http://www.kanald.com.tr/popstar/forum/forum.asp?FORUM_ID=13
abi bi okuyun ya
yarıldım ya

Tanrılar çıldırmış olmalı[signature][hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 17 January 2004 00:37 tarihinde demiş ki:
http://www.kanald.com.tr/popstar/forum/forum.asp?FORUM_ID=13
abi bi okuyun ya
yarıldım ya

said:
-Legendary-, 17 January 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
Tanrılar çıldırmış olmalı

Bence tanrılar bizi cezalandırmak istiyor[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
è lo zgrw che è il padrone dei mages(In Italiano)
[Bu imza zgrw tarafından 14 January 2003 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bayhan çok zeki ve ordakilerin arasında en aklı başındaki tip . Oy almasını istemiyorsanız gelip burda o katildir o şudur budur diye eleştirmeyin komik oluyorsunuz . Ona acıdığımdan söylemiyorumda herkesin başına gelebilecek şeyler değil tabi yapdıkları ama yarın ne olacağınıda hiçbirimiz bilemeyiz şuan belki aileniz var size rahat bir yaşam sağlıyorlar ama bunlara sahip olmayan insanlarıda düşünmek gerekir . Bu yüzden alay edip hor görmek doğru olmaz . Sesini beğenmeyebilirsiniz ki bazı performanslarını bende beyenmedim ama son haftalarda güzel söylediğini düşünüyorum .[signature][hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak allah aşkına o adamın popstar olabileceğine kim inanır o yarışmadan birinci çıkar ama bi bok olamaz.
O duruşu gülüşü tam böyle bir sinsilik içeriyor Zerrin ÖZer'de geldi oraya Deniz Seki'ye inat yapar gibi gel öpeyim çok içten söyledin öyle böyle önce Zerrini ordan göndermek lazım zaten ülkemiz insanı acıların çocuklarını hemen adam ediyo onun için ağlıyo oy veriyo vs vs ama oyların kesinlikle gönderilenlerle alakası olamaz Türk milleti bu kadar aptal olamaz.
BBG'lere bakın kazananlar hep orda milletin arkasından dolap çevirenler EDİ hariç.
T.C yazısını değiştiririmi çok irdelemişsiniz Bayhan yüzünden kendimden utanırım ama T.C yazısını değiştirmek öyle kolay değil.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Al o zaman işte bayhan hayranları seviyelerini gösterip açtıkları web sitesinde neler yazmışlar.Site 3 satır yazıdan ibaret yazılar ise hiç birşey ifade etmiyor.
www.bayhan.cjb.net
Bu adam popstar olucak mı ki olsa olsa killstar olur adam nasıl öldürülür acıların çocuğu nasıl olunur onları empoze eder halka.
Ama suç onda değil küçükken çok Emrah seyrettirmişler haliyle bu hale gelmiş.
Benim kardeşimde bayhan hayranı mp3'ünü indirmiş bangır bangır dinliyodu evde taki fırçayı yiyene kadar artık ben evdeyken bayhan'ın lafını bile edemiyor.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
arabesk çi herifi pop star da finale taşıyan jüri de aptal
ona oy verenlerde aptal, zevk meselesi deil bu

pop star yarısması bu neyi seçtigini bilmeyenler aptal

iş ingce şarkı sölemekle bitseydi Evren ile Elena ya 1 adım yaklaşamaz o konuda
ne ses var ne tip
pop star nedir abicim
popüler müzik dir pop
biraz ses olcak düzgün söliceksin tipinde iyi olcak

bayhan ne ayak, pop starmı olcak o?

lol....[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Bayhan bi arabesk baba yarışması yapılsaydı katılsaydı o zaman kazansın isterdim ama popstarda bayhanın ne işi var abicim herkes bildiğini yapsın kendine uygun olanı her şey yerinde ve zamanında güzelmiş!
Bayhan'ın yeri popstar yarışması değil.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 17 January 2004 11:52 tarihinde demiş ki:
bayhan ı beğenmiyo olabilirsin,ama beğenenleredde aptal deme hakkın yok.zevkler renkler tartışılmaz.metalcilere,rockçılara satanist,katil,kaka gözüyle bakanlara biz nasıl beyinsiz gözüyle bakıyosak,sizde şu anda aynı konumdasınız bence

Bayhan'ın neyini savunacaksın bana sesimi çok güzel adeta böğürüyor tipi çok düzügün yakışıklımı değil o boynunda da bi problem olmalı yan duruyo bu özellikler mevcut değil ise bu adam olsa olsa hanzolara popstar olur oturmayı kalkmayı konuşmayı bilmeyen insanların popstarı olabilir ama kültür olarak belirli bir noktaya gelmiş müzik kulağı olan insanlara göre bi bok olmaz.[signature][hline][b]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

Edit: Sende biliyorsun bu adam kuzu kuzu söyleyemez vb'lerini de söyleyemez söylesede dinlemez kimse yarışacağı alanı bilsin yeter.

[Bu mesaj hasansemre tarafından 17 January 2004 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adamın suçu serkül gibi kabullenmemek serkül dediki benden popstar olmaz tipim uygun değil ama sesim güzel bayhan'da desin aynısını göreceksiniz daha iyi söyleyeceğim bunlar yapabileceklerimin yarısı bile değil gibi açıklamalar yapıyor bu halkı kandırmaktır.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...