Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayhan???

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

Geçmişinden ötürü birisini elemek onu dışlamak anlamına gelmiyor mu? Nasıl olur peki ya. O zaman suç işleyenleri bir köşeye atalım, böyle saçma bir şey mi var. O zaman mahkemeler neden var. Herkese, suçu ne olursa olsun verelim 10 yıl ceza olsun bitsin o zaman. Peki bir insan nasıl kazanılır? Varsayımlar üzerine hareket etmeyelim lütfen. Para kazanır da mafya çetesi kurar da katliamına devam eder de. Ya para kazanınca daha hayırlı işler yaparsa?

Adam orada elense bu onun ününü engelleyecek miydi ki? Şu an 5 kişi var. Bunların hepsi albüm yapıp ünlü olacak. Bayhanı yarın eleseler de bir farkı olmayacak zaten[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PKD, 12 January 2004 02:27 tarihinde demiş ki:
Juri dıyorkı bu adam bır suc ıslemıs ve cezasını cekmıs. E ozaman dıger ınsanlarda aynı haktan yararlanmalı. Bır ıse gırerken, en basıtı ehlıyet alırken bıle sıcıl kaydını ısterler. Ozaman ıstemesınler.Nasıl olsa o ınsan cezasını cektı. Yazık gercekten yazık. Ordakı universite ogrencılerının bayhan bayhan dıye bagırıdklarını duyunca ıcım sızlıyor gercekten.
Sana tüm kalbimle hak veriyorum . Ve Bayhanı destekleyenleri sorum şu . Siz ona en değerli varlığınızı emanet edebilirmisiniz ? eğer bunun cevabı evet olursa Bayhanın 1.olması umrumda bile olmayacak . Yada Bayhanı unutun . Onun hayranları muhakkak evet diyecektir . Sorum şöyle olsun . Siz en değerli varlığınızı bir katile ve hırsız olan birine emanet edebilirmisiniz ? Büyük ihtimalle bunada evet denecektir . Çünkü gene Bayhanı düşünecekler . Ben toplumun dışlamasınada karşıyım . Gerçekten pişman olabilir . Ama Ödüllendirilmemelidir .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:29 tarihinde demiş ki:
Geçmişinden ötürü birisini elemek onu dışlamak anlamına gelmiyor mu? Nasıl olur peki ya. O zaman suç işleyenleri bir köşeye atalım, böyle saçma bir şey mi var. O zaman mahkemeler neden var. Herkese, suçu ne olursa olsun verelim 10 yıl ceza olsun bitsin o zaman. Peki bir insan nasıl kazanılır? Varsayımlar üzerine hareket etmeyelim lütfen. Para kazanır da mafya çetesi kurar da katliamına devam eder de. Ya para kazanınca daha hayırlı işler yaparsa?

Adam orada elense bu onun ününü engelleyecek miydi ki? Şu an 5 kişi var. Bunların hepsi albüm yapıp ünlü olacak. Bayhanı yarın eleseler de bir farkı olmayacak zaten
Sen ona en değerli varlığını emanet edebilirmisiniz ? Kısacası canını ? Onun şöhret olmadığını ve beş kuruş para almayacağını düşün . Böyle birine sırtını çevirebilirmisin . Ben şahsen arkamı asla boş bırakmam . Daima kendi arkamı kollarım . Ve böyle birine asla arkamı dönmem . Daima onun haraketlerini izler ve tetikte olurum .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela güvenip güvenmemem değil ki adam bodyguardım falan olmayacak. Adamın yüzünü görmeyeceğim bir daha tv ekranları dışında. Albüm çıkaracak, sahneye çıkacak. He bunları yapabiliyor mu, hayır!

Peki siz hangi ünlüye neyinizi emanet edebilirsiniz ki! Bununla mı ölçülüyor sanatçılık?[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

Juriyede çok kızgınım , halkada . Nasıl bir insan böyle birini ödüllendirebilir . Bunu yapabilmeleri için Oy verenlerin hepsi Bayhan gibi olmalı . Türkiye bukadar kokuyor ? Böyle bir çöplük halinemi geldik ? Çöplüktemi yaşıyoruz biz ?[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:37 tarihinde demiş ki:
Mesela güvenip güvenmemem değil ki adam bodyguardım falan olmayacak. Adamın yüzünü görmeyeceğim bir daha tv ekranları dışında. Albüm çıkaracak, sahneye çıkacak. He bunları yapabiliyor mu, hayır!

Peki siz hangi ünlüye neyinizi emanet edebilirsiniz ki! Bununla mı ölçülüyor sanatçılık?
Ben bunu sormuyorum . adamla yalnız kalsan ve canını emanet etmen gerekse ? Bu arada ben Haluk Bilginere canımı emanet edebilirdim . Barış Mançoyada öyle . Bende onlara karşı bir güven oluştu . En azından katil değiller .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Stüdyodaki üni öğrencilerine de şöyle bir şey diyorum. Bi daha bi daha diyenler ve bayhan sahneye çıkınca gülenler ve daha niceleri....

Hepsi bayhanın oraya çıkmasına olan garip tepkiler bence. Geçende armağan gülenleri bayhana sordu. cevap yine arkadan geldi: "Biz bayhanı seviyoruz" ?!?!?[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela ben o yarısmada bayhanın rakıbı olsam,aynı ortamda bulunuyoruz adamla.Devamlı olarak urkek davranabılırım.Bu adama saka yapılmaz,bu adamla konusurken 10 defa dusunmelısın.Cunku adam bır anda sınırlenıp adam oldurebılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 12 January 2004 02:40 tarihinde demiş ki:
Ben bunu sormuyorum . adamla yalnız kalsan ve canını emanet etmen gerekse ? Bu arada ben Haluk Bilginere canımı emanet edebilirdim . Barış Mançoyada öyle . Bende onlara karşı bir güven oluştu . En azından katil değiller .

Hayır canımı emanet etmezdim. Bu onun adam öldürmesiyle ilgili değil. Etmezdim çünkü hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Etmezdim çünkü az önce sokaktan geçen birine de (daha önce adam öldürmediğini kanıtlasa dahi) etmezdim. Çünkü yarın ne olacağını ne sen bilebilirsin ne de başkası.[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:41 tarihinde demiş ki:
"Biz bayhanı seviyoruz" ?!?!?
zaten üniversite öğrencilerinin böyle bir tepki vermeside garip bence . Nesini seviyorsun ? Ne yaptı sana ? Hiçbişey . Üstüneüstlük adam serserinin teki . Madem bunu seviyorsun gitsokaktaki serserileride sev . sokaklarda onun gibi 1000 lerce insan var ![signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PKD, 12 January 2004 02:42 tarihinde demiş ki:
Mesela ben o yarısmada bayhanın rakıbı olsam,aynı ortamda bulunuyoruz adamla.Devamlı olarak urkek davranabılırım.Bu adama saka yapılmaz,bu adamla konusurken 10 defa dusunmelısın.Cunku adam bır anda sınırlenıp adam oldurebılıyor.
Sana aynen katılıyordum . Böyle birinin ne yapacağı belli olmaz . ( keşke bir pisikolog olsaydı aramızdada bizi iyice aydınlatsaydı )

THiM emanet etmen gerekti ? Sokaktaki adama edermiydin ? Bayhana edermiydin ?
Ben sokaktakine ederdim ( hiç tanımama rağmen , Bayhanın geçmişini bilmesem onada ederdim çünkü düzgün biri olma şanso var diye düşünürdüm ) ama Bayhana etmezdim[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:45 tarihinde demiş ki:
Serserinin teki olduğuna katılmıyorum. Sadece bazı davranış bozuklukları var.
Peki normal insanlarda varmı . Davranış bozuklukları ;
1 Delilerde
2 Özürlülerde
3 Tolumun tabiriyle it - kopuklarda olur .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Bayhan'a etmezdim dedim zaten. Ama tanımadığım kimseye etmezdim bunu da ekledim

Peki Bayhan'ın düzgün biri olmadığını nerden biliyorsun ki? Düzgün biri olmak nedir? Bence Barış düzgün biri değil, o da elensin o zaman

Yarın benim kızım, erkek arkadaşıyla ıssız bir kumsalda çırılçıplak denize girerse ne olacak?[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:50 tarihinde demiş ki:
Peki Bayhan'ın düzgün biri olmadığını nerden biliyorsun ki? Düzgün biri olmak nedir? Bence Barış düzgün biri değil, o da elensin o zaman

Yarın benim kızım, erkek arkadaşıyla ıssız bir kumsalda çırılçıplak denize girerse ne olacak?
şimdi Bayhan düzgün değil çünkü suçlu biri . Barışı neye göre eleştirdin söyle onuda konuşalım . Kızın eğer öyle bir şey yaparsa bu onun seçimidir özel hayata girer . Seni , Annesini ve Kendisinden başka kimseyi ilgilendirmez . Ama Bayhanın yaptığı bir suçtur . Tüm toplumu ilgilendirir .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:51 tarihinde demiş ki:
Adam çok zor bir çocukluk geçirmiş. Bunu ne sen ne de ben tahmin edebiliriz. Kaç defa ailesi, çevresindeki insanlar değişmiş. Bu bozukluklar bunun sonucunda.

Serseri bambaşka bir kavram
Kendi ağızınla söylüyorsun . Genellikle böyle olaylar yaşıyan kişiler deliliğe giderler . Öyle bir çocukluk için bende üzüldüm . Kimsenin başına öyle birşey gelesiniz istemem . Ama Deniz Sekinin lafını tekrarlıyorum . Burası suçlulara kucak açma , onları affetme kurumu değil . "[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

1-) O da herkesin duyduğu bir röportajda bunu söyleyerek kötü örnek oldu

2-) Suçlu olup da düzgün olan birisi yok mudur? Bayhan'ın söylediğine göre hayatındaki tek kişi olan annesine edilen bir laf dolayıyla bu şekilde olmuş. En azından kayıtlara böyle geçmiş. Şimdi bu adam belki hayatına yeniden başlayacak?[signature][hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:50 tarihinde demiş ki:
Bayhan'a etmezdim dedim zaten. Ama tanımadığım kimseye etmezdim bunu da ekledim
Ayrıca ben san etmen gerekseydi diye soruyorum . Ben Bayhan dışında herkese ederdim . Hatta Bayhanada ederdim ama gözümü üstünden ayırmazdım . Ama sen kendinden başkasına güvenmiyorsan bu senin kararın . Ama emin ol insanlar zamanı geldiğinde güvenmem gerekebilir .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 12 January 2004 02:56 tarihinde demiş ki:
2-) Suçlu olup da düzgün olan birisi yok mudur? Bayhan'ın söylediğine göre hayatındaki tek kişi olan annesine edilen bir laf dolayıyla bu şekilde olmuş. En azından kayıtlara böyle geçmiş. Şimdi bu adam belki hayatına yeniden başlayacak?
Şimdi ben senin annene senin annen tam bi budala ( üstüne alınma bu bir örnek ) yada biraz daha ağır bir şey söylesem beni öldürürmüsün ? Mantıklı insan bir söz yüzünden adam öldürürmü ? Bu ne yazıkki bir hatadır . Türk hukuğunda hafifletici neden olarak gösterirliyor . Ne biliyorsun Bayhanın daha az ceza almak amacıyla yalan söylemediğini ? Bende adam öldürebilirim . Ama sadece savaşta ve yaşamak için tek şansım onu öldürmekse . ( Doğadaki her canlı önce yavrusunu , Sonra kendi yaşamını korumaya çalışır ) . Normal bir insan benim yaptığımı yapar . Bayhanın yaptığını değil .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...