Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayhan???

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

• Admin
işin özü evren elendiginde bitti yarısma benim için
ne bok oldugu anlaşıldı

bayhan nasıl güzel okuyo şarkıyı bunuda anlamış degilim sesi yetmiyo böğürüyo kelime sonlarında falan

adam 2 satırı düzgün okudu diye şarkıyı güsel söyledi demeyin..

Abidin falan kazansa bari(formata daha cok uyuyo) yarışma kolpa çıkmasa
heh en azından isim olarka da abidin isminin durumunu kurtarır az karizma yapıp :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini bilmek aptallıksa denilecek pek bişiy yok.
Adam sesim güzel ama tipim popstar olmaya müsait değil diyor sende buna aptallık diyorsun.
Kitlelere hitap etmek kolaydır kendini sevdirmek te ama elit kesimler vardır bunlara hitap etmek zordur kendini sevdirmek te bayhan bunu başarsın sen şimdi diyeceksin insanları sınıflandır ma ama bu iş böyle.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlamışsın :)
benim aptal aptal konuşmalardan kastım jüriye kafa tutması, çok aşırı havalanması falan filan
elite kesime hitap etse ne olcak,önemli olan cebe giren para olduktan sonra
[signature][hline]eclipse:eive ikeste
------

[Bu mesaj elesso tarafından 17 January 2004 12:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bayhanda jüriye kafa tutuyor kendini eleştirene bir bakışları var ben korkuyorum aha diyom şimdi gitçek kescek adamı.
Cebine para da girmiyecek bu adam kaset çıkartacak elit kesim sevmediği için almıyacak diğer kesimlerin de büyük kısmı korsanı tercih edicek bayhan silinip gidicek.
Bende çok mutlu olacağım.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

şaşıyorum zaten bu adamın bu kadar sevilmesine ama bu yarışma sürekli gündemde onun için bayhan gözönünde bence malzemesini çabuk harcadı yok annesi intihar etmiş onuda öldürcekmiş vs vs bu yarışma bitecek 1 ay sonra gündemden düşecek gündeme gelmek için ne yapıcak ama mutlaka bi acı bulur mesela ben sokaklarda kalırken bana tecavüz etme girişimlerinde bulundular falan ama bu malzemeler bi gün bitecek basında yeter ulan diyecek ve Bayhan o garga sesiyle mi gündem de kalıcak onu merak ediyorum.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...