Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zul'Aman

toggie

Öne çıkan mesajlar

Innuendo said:
ya sonucta 10 man raid. yani ne kadar zor olabilir ki. ama tek gordugum 10 man e gore biraz zor su an. surda kolay diyen arkadaslar buyuk ihtimalle hjyal & bt delerdir (t6). za ise t5 ayarinda 10 man. "hitap ettigi" kesme gore gayet de zor baslangic olarak.

Bossların taktiği belli, ne vurdukları belli, yapılması gereken belli. Gear check gerektiren bi encounter yok, nası zor olabilir ki ? Ha üşeniyorsan açıp okumaya taktikleri yada denemediysen ptr da, ok anlarım o zaman zor gelebilir ama tekrar söylüyorum şaka gibi bence ZA.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
3 healer yeterli oluyor mu?
ilk boss daki taktik nedir? :P

3 healer yeterli olur. Bu başlığın ilk sayfasına bakarsan orada taktikler var. Yada wow.devasaturk.com burda da Türkçe taktikler mevcut.

İlk boss ta 2 tank lazım her form için bir tank. Troll form da boss mangle vuruyor bleed effectlerin etkisini arttıran bir debuff. Ayı formda da bleed debuff vuruyor, mangle debuff ı ile bleed debuflar farklı tanklarda olduğu sürece sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece Hajnal olarak girdik TK raidinden sonra ilk 2 boss u kestik 1 saat gibi bir sürede çok zor değillerdi daha sonrasında ben çıkmak zorunda kaldım (elektrikler sağolsun o yüzden sonrasında kaç boss indi bilemiyorum) ilk görüşüm taktikler öğrenildikten sonra rahatça farmlanır ancak Karazhan farmlıyan bir guildin ZA yapması çok çok zor Bosslar gavur gibi vuruyorlar. Benim görüşüm Blizz 1 2 ay böyle gider sonra ZA na bir nerf herkes farmlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...