Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölümden Korkmadım

Mike

Öne çıkan mesajlar

Hep sordum kendime ne için yaşıyorum ? Nedir amacım .. Sevmek içinmi yaşıyorum.Bunun için yaşanmazki be..
her sevginin sonunda üzüldüm ağladım kendimi kaybettim . Bu değilse amaç ne için .. Ben bulamadım aramıcamda
daha fazla . Çok sevdim seviyorum belki sevebilirdim .. AMA İSTEMİYORUM üzülmek istemiyorum . Hayatla çarpışmak istemiyorum
hayat kötü insanlar kötü herkes iki yüzlü .Yaşamak istemiyorum ben bu dünyada . Çok çektim bana göre kimine göre az kabul
ediyorum . Ama inanın yaşasaydım daha beter olurdum . Hayatım boyunca yalnıza oynadım . Yalnız doğdum yalnız ölüyorum.
Keşke bebek iken ölebilseydim .. Böylece günahsız ölmüş olurdum .

Hayat çok güsel.Yaşanıcak çok şey var.Ama ne için ? mutluluk içinmi . mutluluk nedirki . gelip geçidir.. şu dünyada
kalıcı tek şey ise hüzündür.Şehit olmuş askerlerin ölüm günleri anılır da doğum günleri niye kutlanmaz. Merak ederim
Onlar bu vatan için doğdu bunu kutlamıyoruz öldükleri için onları anıyoruz.Doğru ya yaşamak çok güzel.Doğru ya yaşanıcak
çok şey var.

Öyle dolu yaşadımki aslında .Herşeyi gördüm.Bir bakıma mutlu ölücem..Ama bir bakımdan kalbim parçalanmış şekilde ölücem..
Dostlarım sayesnde yaşıyordum ben.Onlar büyülttü bir bakıma beni.Olgunluğumu onlarla öğrendim.Yediğimiz ayrı gitmedi
içtiğimiz ayrı gitmedi.Sevdim hayatı dostlarımla sevdim hayatı kardeşlerime...
Fakat ailemle yaşlandım..Onlardan gördüm nefreti . Tüm ailemden nefret ediyorum . İki yüzlü cimri insanlar..Yaşadığım süreced
kimseden malımı esirgemedim. Cimri olmadım . Olamamda . Ben böyleyim . Nedense farklıyım çevreme rağmen çok farklıyım.. Garip..
İnsanları sevmeye çalıştım olmadı . Hayatı sevmeye çalıştım olmadı . OLMADI İŞTE OLMADI . ne yapabilirim . Çok sorunlu olmuyabilirim
İnsanlar aç insanlar ailesini kaybetmiş ama hala yaşıyorlar . Çünkü bir umutları var . Ama ne için ? Hayat dediğin nedirki bir metal
parçasına bakıyor hayat. Bir kurşunla herkes ölebiliyor. İnsanlar dayanksız...Ben yaşamı sevmedim ben yaşamayı sevmedim...Ve ben
insanların gözünden akan yaşla birlikte
bende gittim..

Çok yara aldım çok yaralandım
Yaşadım sanarken kendimi kandırdım...

ve gidiyorum
ve gittim...
bütün aşklarımdan özür dilerim..
bütün ailemden özür dilerim..

ama gittim ...

sevmedim bu dünyayı
bana göre değildi..
ölümden korkmadım