Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google dan Lyrics diye aratınca

Obscura

Öne çıkan mesajlar

google dan bikaç şarkının sözünü ararken bilmemne lyrics die arattığımda çoğu zaman ilk 5 te (yanında web sitesinin resmini gösterilen) paticik vardı
paticik.com/lyricz hede hödö yazıodu linkte
çok sewindim bian böle gururlandım
bi gazla büsürü şarkı yolladım lyricz bölümüne epey bi arşiv oldu ama dahada büyütmek lazım die düşünüyorum
biraz destek olalım paticik.com/lyricz e[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

olsun yinede çok çok büyük lyrics arşivleri yok internetten aradığıma göre
burayı bukadar kişi çok kolay bi şekilde çok daha büyük bi arşiv yapabiliriz[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

www.darklyrics.com yeterde artar yaw.[signature][hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi DarQeR ile müzik konusunda tartışmayın yutar sizi. Adam müziğin ters taraftan tikisi olmuş eharf.

[Bu mesaj DarQeR tarafından 15 January 2004 22:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

darklyricsteki lüzumlu grupların çoğu var zaten lyricz'te. ama yani her insan hep metal hep metal dinleyecek değil ve winamp minibrowser desteği yok en önemlisi. bana gereken ne kadar şarkı sözü varsa var lyriczte. olmayanları da elimden geldiğince eklemeye çalışıyorum işte. dinlerken direk çıkıyo ne istiyim daha.[signature][hline] You and me baby ain`t nothin` but mammals
So let`s do it like they do on the Discovery Channel

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...