Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All 2 Convert

Argue

Öne çıkan mesajlar

Herhangibir programa ihtiyaç duymaksızın Youtube, Yahoo, metacafe ve diğer populer video store eden sitelerdeki görüntüleri istediğiniz formata çevirerek bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan muhteşem bir websitesi.

Isterseniz bilgisayarınızdaki videoyuda upload ederek başka formata çevirebiliyorsunuz.

Cep telefonlarında görüntüyü izlemeniz için uygun olan format sitenin dönüştürücülerinde mevcut.

ALL2Convert
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
aga,keşke eklenti olsaydı. site ya da program çok ama bi eklenti yapmadılar bunun için. bende downloadhelper var, mesela onda tıkladığımızda seçenek çıksa save as type gibi. süper olurdu.siteye git url gir falan sıkılıyom ben oyle işlerle :S
sen beni cagir ben hallederim pek bi zevk duyarim bu tip isleri yaparken :D
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
aga,keşke eklenti olsaydı. site ya da program çok ama bi eklenti yapmadılar bunun için. bende downloadhelper var, mesela onda tıkladığımızda seçenek çıksa save as type gibi. süper olurdu.siteye git url gir falan sıkılıyom ben oyle işlerle :S

Dediğin gibi programlar war, ancak, convert etme süresi oldukça uzun sürüyor.

Denemediysen bi dene, Youtube, metacafeden falan okadar hızlı convert ediyorki, anında download edeceğin link çıkıyor. Eminim download kendi bilgisayarında convertten daha hızlıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...