Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefret Kusalım

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Popüler kültürden nefret ediyorum!
Popüler kültürün güzellik ve eğlence anlayışlarından da nefret ediyorum!
Paraya verilen değerden, ve değer vermek zorunda olmamızdan nefret ediyorum.

Yaratıcılığımı ve sevme yeteneğimi bugüne dek baltalamış olan her şeyden için için nefret ediyorum.[signature][hline]secret shadows behind the veil

[Bu mesaj Aurora tarafından 13 January 2004 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mmorpg lerı gercek hayatla karısıtırp bınbır turlu artıslıgı yapandan,sacını sarıya boyatan veya boyatmayan kızlardan,taksılerın ıcıne taksımetrelerı mahkum etmıs taksıcılerden,klavyeden gelen 'çıt çıt' sesinden,dershanede boyle kapıda duran mudurden,okulda kapıda durmayan mudurden,kapının ortasında duran mudur yardımcısından,kapıcılardan,arto dan,polar bear lardan nefffret ediyorum ya[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 13 January 2004 16:41 tarihinde demiş ki:
said:
Deli333, 13 January 2004 10:18 tarihinde demiş ki:
Opethcilerden nefret ediyorum.

İnsanları dinledikleri müzikle yargılayanlardan nefret ediyorum.
Opeth'den nefret edenlerden daha bi nefret ediyorum

İnsanları yargılamıyorum. Bu konuda bir bok varki demekki onun için konuşuyorum. Sonuçta bu benım nefret ettiğim bir olay. senı bağlamazki? Bu arada unutmuşum sazanlardan ve lamerlerden 2 kat nefret ediyorum. şekil 1-A[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

e bu mantıkla adamın opeth dinleyenlerden nefret edenlerden nefret etmeside seni bağlamaz.ayrıca sen kendinde tanımadığın insanları sazan veya lamer olarak nitelendirecek hakkı nerden buluyorsun onuda anlamadım...[signature][hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Puma Bright , Alliance of Light , Mülayim Paladin-Mix RebornUO

Sosyal ağlarda paylaş

ANLAŞILMAMAKTAN NEFRET EDİYORUM,GERZEKLERDEN NEFRET EDİYORUM,SINIRIMI ZORLAYANLARDAN NEFRET EDİYORUM,İNSANLARI SENMEYENLERDEN,İNSANLIĞIN DEĞERİNİ BİLMEYENLERDEN VE BUNU ANLAMSIZ BİR BOŞVERMİŞLİĞE,BİR MELANKOLİYE VERENLERDEN OZELLİKLE NEFRET EDİYORUM,G.TU KALKMIŞLARDAN NEFRET EDİYORUM,KENDİNİ BİR B.K ZANNEDENLERDEN NEFRET EDİYORUM,KENDİNİ MUKEMMEL ZANNEDEN ZİHNİYETLERDEN VE SALAKLARDAN NEFRET EDİYORUM, CİKS VE UKALA TİPLİ İĞRENÇ VARLIKLARDAN NEFRET EDİYORUM,BOYUNDAN BUYUK KONUŞANLARDAN NEFRET EDİYORUM," YERSİZ " FELSEFE YAPANLARDAN NEFRET EDİYORUM, GÜVEN DUYAMADIĞIM KİŞİLERDEN NEFRET EDİYORUM
EN ONEMLİSİ İSE KENDİNİ SEVMEYENLERDEN,KENDİSİNE SAYGI DUYMAYANLARDAN NEFRET EDİYORUM[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 13 January 2004 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

estel sen psikolojimi okuyon bizi transa soktun =)[signature][hline]Sam, 25 December 2003 06:23 tarihinde demiş ki:
bu dark ve unity bir olup saddam'ı savunsunlar, adam serbest kalmazsa arcane'in elini öperim.

[Bu mesaj amarcord tarafından 13 January 2004 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 13 January 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar büyük harflerle yazın nefret ettiğiniz şeyleri. daha iyi gelecek size..
ne alakası var ? hem üstelik hoş gözükmüyor büyük yazınca[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zgrw sen dene. .denemesi bedava..

amarcord.. ben sadece içimden nasl yapsam daha rahat hissederim diye düşünüyorum.. İnsanlara iyi gelir böyle problemlerini bağırmak çağırmak..[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:
Ayılık var hamurunda. Kırıcan mı belimi?

Sam, 01 January 2004 04:39 tarihinde demiş ki:
Allah'ın koruması protection atıp armor rating yükseltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

adem den nefret edıyorum elma yerıne zıkkımın pekını yıyesıca ulan koskoca cennette allah 'o' elmayı yeme demıs bı o kaldıydı sende gıt o elmayı ye hay allam yarabbım lan ne yıyosun yeme demıs ne dıye yıyorsun yanı anlasılmaz
Tüm hastalıklardan nefret ediyorum,şerefsız sokak cocuklarından,cok yavas yasamaktan daha var geldıkce yazayım aklıma[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

BÜYÜK HARFLE YAZILARIN KÖTÜ GÖZÜKMESİNDEN NEFRET EDİYORUM . DAHA ÇOK ŞEY VAR AAMA ŞİMDİ YAZSAM OLMAZ YER DEĞİL . VE BUNLARI YAZAMAMAKTANDA NEFRET EDİYORUM ............................................ DİYE LİSTENİN UZAYIP GİTMESİNDENDE NEFRET EDİYORUM ........................................ KISACASI ÇOK ÖNCE YAZDIĞIM OLAYA GELİYORUZ[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 13 January 2004 18:02 tarihinde demiş ki:
melankolik takılmaya çalışanlardan nefret ediyorum.
melankolik nedemek bea :)[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

kuresellesme adı altında mılletın agzına scanlardan nefret edıyorum,kız goturmek ıcın sebeklık edenlerden,turkıyede ınsana verılen degerden,ab ye gırmek ıcın yaptıgımız bınbır turlu garıplıkten(kokorec yasagı vs),amerıkadan,amerıka bırlesık devletlerınden,USA dan,bı bok varmıs gıbı amerıkayı savunandan,nıjerya mıllı takımından,aklına gore bınbır turlu delıl verıp sacmalayan sırf kendı konusmus olmak ıcın konusanlardan,bırbırıne laf sokmaya calısanlardan,devamlı bozulan bılgısayardan.. gelıyor[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

nefret edenlerden nefret ediyorum![signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...