Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arsenal - M.United (3 Kasım - 14:45)

horten

Öne çıkan mesajlar

vieira'yı tutamadı, henry'yi tutamadı, pires'i tutamadı ya da tutmadı. fabregas'ın bunlardan ustun bir yanı yok. sozlesmesi bittiğinde konusulur hersey. oyuncu diger takımlardan gelen teklifleri degerlendirir vs.

senin arsenal'de en uzun sure kalacak olan oyuncuyu tahmin etmen su an gercekten zor. cunku wenger yepyeni bir arsenal olusturma cabası içerisinde. kadro cok değişti. ven persie ve fabregas su anda takımla en fazla ozdeslesenler. adebayor'da uzun sure kalacak gibi bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

reyes adam deildi o kadar. van persie de o kadar adam deil. reyes real madrid e gidecem beeen orada oynamak istiyorum diye ağladı, gönderdiler. pires yaşlıydı, gönderdiler. vieria yaşlandı, gönderdiler.

henry ye gelince, henry başkanla anlaşamadığı için gitti. henry nin bir röportajında şöyle dediğini hatırlıyorum, "kulüp benim beklentilerimi karşılamıyor. bütçe sebebiyle hedeflerini büyütemiyor. daha büyük hedeflere oynayacağım bir kulüp seçtim."

yani wenger in suçu yok burada..

lakin bu arsenal, kadro olarak olmasa da oyun olarak yapı olarak çok daha iyi bence barcelonadan. arsene wenger burada olduğu sürece çok vieria lar, fabregaslar, henry ler yetişir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...