Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizim oralar/Saksıdaki hayatlar

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Dernekpazarı vakfı site açmışmış meğer. Dernekpazarı da bizim köyün bağlı olduu ilçe. Allahım nası fena oldum fotoğrafları görünce yahu. Yani zaten şehir hayatından hoşlanan bi insan diilim. Dağlıyım sizin anlıycaanız. Gel gör ki fena da tutuldum istanbula ayrı kalınmıyo kolay kolay. ama olsun bigün gidicem buralardan inşallah. Yaşadığımız hayat hayat diil ya. İnsan böyle yaşamaya uygun diil. Hatta böyle tasarlanmamış dicem nerdeyse... Yorulmayız etmeyiz. Çileğin markette yetiştiğini filan düşünürüz, ağaca oturup meyve yemenin ne olduğunu bilmeyiz... Kendimiz duvarlar arasında betonlar arasında durduumuz yetmiyomuş gibi, habitatı da oraya koyarız ki tatmin olalım. Saksıda çiçekler, Tretuarlar arasından çıkan ağaçlar (o da şansınız varsa yani) her yanını toz kaplamış çiçekler... Çok canım sıkılıyo çok. İşlerimi yoluna koyiim sadece internet üzerinden iş-para transferini iyi bi boyuta getiriyim tutamaz kimse beni...

Neyse ahanda bizim oralar:

Fodinos yaylası

Mavreyas... Ah ah...

Hapşeyas köprüsü

arşela. kar eksik olmaz ordan zaten... :)

Yurt yaylası... ey insanlar... siz gökyüzüne en son ne zaman baktınız! Ne zaman ayağınızın altındakinin toprak olduğunu, yaşadığını, sizinle beraber herşeyin bir yaşama içinde olduğunu hissettiniz...

şaka maka inek bile görmüyoruz ya. tabağımızda filan belki... :(

madur dağında günbatımı

ooy oy...[signature][hline]After years of hard researching, I have discovered that I am a chick magnet! The only problem is that someone messed up my polarity...

Sosyal ağlarda paylaş

horace galbimden vurdun beni.. benimde tek isteğim senin gibi. şöyle sağlam bi cukka yapıp kendime bi tarla alıp köyde yaşamak... Yeni zellanda da fena diil aslında.[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:
Ayılık var hamurunda. Kırıcan mı belimi?

Sam, 01 January 2004 04:39 tarihinde demiş ki:
Allah'ın koruması protection atıp armor rating yükseltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

şehirde durmayalım da...
nedir abi ya.. doğal diye başlayan şeyler satılıyo ortalıkta. e doğal olmayacaktı da ne olacaktı ulan! yav delirecem arkadaş![signature][hline]After years of hard researching, I have discovered that I am a chick magnet! The only problem is that someone messed up my polarity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...