Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İTÜ Genetik

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Ben genetik bölümüne girmeyi düşünüyorumda şimdi bu konuya cevap verenler lütfen bölümün eleştirisini falan yapmasın sadece itü genetikte okuyan veya bi tanıdığı olan varsa bana biraz bilgi verebilirmi? Hatta iyi bilgi edinebilcek kişiler eğitimin türkçe olmasının nekadar dezavantaj sağladığınıda öğrenebilirse müteşekkir kalırım.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

no pain go gain derim ver karizma bir şekilde giderin çok karizmayım beahh ohh damladı valla.[signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG

[/b]

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 12 January 2004 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe o sorun değil sadece bopğaziçine göre bi değerlendirme yapmak isityorum aralarında dağlar kadan puan farkıv ar çünkü ona göre stratejik çalışcam :)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 12 January 2004 19:47 tarihinde demiş ki:
Bende ne zaman başlık açıcak bu die bekliodum :)

Gel sen tıp oku ordan genetik secersin hehe :)

Ordan transit mezara zaten.
Ömür bitiyor.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe :) yok olmaz önce bi şu genetiğin girdisini çıktısını iyce öğrencem :) Eğer tıbba gelirsem kayma ihtimalim var(mış) başka yönlere her nekadar ben ölye olcağını düşünmesemde :)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 12 January 2004 20:02 tarihinde demiş ki:
Semi yarım demek. Ama ben yarı yolu geçtim o ayrı :)

Sizde cahil yaptınız beni ya...

said:
Alexi_Septimus, 12 January 2004 19:59 tarihinde demiş ki:
Semi - Dr. ne demek?
Yarı olimpiği oldurdum diğer yarısıda yolda demek.

LOL.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...