Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben yaptım, güzel mi? : www.faoto.com

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Aşırı derecede kasmadım ama az da uraşmadım hani.
2. el araba satan bi şirket Fa Oto. Sitelerini yapmamı istediler, yaptım, nasıl güzel mi?[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 12 January 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
Çok güzel olmuş unique !!! Hakkaten tebrik ettim.. Kolay kolay beğenmem ama tam amaca hizmet bir site yapmışsın..
said:
coronius, 12 January 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
guzel olmus amacı karsılıyor.hızlı ayrıca sade:)
said:
Hadescik, 13 January 2004 16:42 tarihinde demiş ki:
evet sade ve çok güzel bir tasarım
said:
sanerixx, 13 January 2004 16:45 tarihinde demiş ki:
ustteki banner pek olmamış ama onun dışında genel dizayn çok hoş diyebilirim. eline sağlık...
Çok teşekkür ediyorum hepinize. İlk profosyonel çalışmam oldu, bu kadar beğenilmesi cidden çok hoşuma gitti :)
Banner konusuna gelince şöle: Şirketin logosu öle, ben sadece arka plan + şirket sloganı yaptım. Daha güzel olması için önerilerin nelerdir? (Şirketin hoşuna gider yenilikler)
said:
horacegoesskiing, 13 January 2004 16:57 tarihinde demiş ki:
mouseoverlarda sıkıntı var.

Sıkıntıdan kastın "Boyutlar tam güzel değil ve yazılar tam ortalanmamış"sa haklısın, sanırım tam hesaplayamadım, bi de çapraz geçişler olduğu için işim daha da zorlaştı. Başka bir sorun oluşuyorsa (çalışama vs.) anlatırsan sevinirim..
said:
Oky, 13 January 2004 18:22 tarihinde demiş ki:
sol taraftaki menü'de sadece yazıların üstünden link verilmesi kullanışlı olmamış, bence butonun tamamını kaplasın.
Çok haklısın, çok teşekkürler, en kısa zamanda linkleri td'lere koyacağım.[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 13 January 2004 19:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İşin suyunu çıkarma noktasına gelmek gerekirse... Arabalar yerine... Otomobiller yaparsan daha hoş olur :Pp[signature][hline] Sen Desem Seni Bilirmisiniz...
Sen Diye Bir Desen Çizebilirmisiniz...
Bir Mesken Bulamadım Gönlüme...
Büyük Aşklar Vardır Bilirmisiniz?..
Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş.

- anasayfada 3 farklı yerde (üstelik 2'si link) "anasayfa" yazıyo, hoş değil, göze batıyo.
- menüde 4 farklı renk kullanmışsın, ve bu renkler birbiriyle çok alakasız. ayrıca çok renkliler, sayfadaki asıl metinden daha çok dikkat çekiyolar.
- menülerdeki çapraz şeyler pek iyi olmamış. düz olsalar daha iyiymiş sanki.
- logonun orda iki ayrı slogan gibi şey yazmışsın, bi tanesi yeterli olurdu bence.
- yine logodaki arabanın blur'u alakasız kaçmış biraz.
- logoyu backgrounda göre belirginleştirmek için bişeyler yaparsan daha iyi olur. ne bileyim gölge ekle, etrafına beyaz çerçeve ver 2 piksellik falan.

bunlar dışında çok hoş olmuş.[signature][hline]tüm dünya nüfusunun yokolduğu büyük savaştan sonra hayatta kalan tek kişi evde oturmaktadır. kapı çalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...