Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege again !

loop

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Dungeon Siege oynamaya yeni başladım. Oyunda şu an bir single player diğeri multiplayer haritası olmak üzere iki harita var. Her ikisinide gezdim. Haritalar bayağı büyük ama ben yinede merak ediyorum. İnternetten harita indirebileceğim bir adres var mı?[signature][hline]---------------------------------------------
Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)

[Bu mesaj Andre tarafından 11 January 2004 09:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün siteler gamespy diye bir adrese yönlendiriyor ve o da paralı üyelik istiyor...

Bu tip oyun dosyalarını rahatlıkla indirebileceğimiz zengin bir yerli site bilen varmı? Patch ler crackler ve her türlü downloadla dolu bir site ?[signature][hline]---------------------------------------------
If I die before I wake

Sosyal ağlarda paylaş

gamespy paralı üyelik istemiyor, sadece üye olursan daha hızlı daha avantajlı oluyorsun herkes indirebilir ordan ama sıra oluyo genelde beklemek gerekiyo o yüzden[signature][hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben sign up olmak istediğimde ödemeyi nasıl yapacaksınız diye bir soru çıktı karşıma. Ama sabırsızılığımın verdiği bir dikkatsizlik neticesi yanlış anlamış ta olabilirim. Bir kez daha deniyeyim ben..[signature][hline]---------------------------------------------
If I die before I wake

[Bu mesaj Andre tarafından 13 January 2004 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Dungeon Siege tool kit ne işe yarıyor.. Yeni bir harita yapabiliyormuyuz yoksa mevcut harita üzerinde küçük oynama yapma imkanı mı sağlıyor sadece ?[signature][hline]---------------------------------------------
If I die before I wake

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...