Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayşeciğin alpellaya doyduğu an.

Apache

Öne çıkan mesajlar

Reklamlarda gösteriyorlar böyle insanın içi gidiyor ya.Öyle beyaz beyaz bide siyah fındıklısı var mahvoluyor insan.sucuk reklamlarını kaldıracaklarına bence bu reklamı kaldırmaları gerek[signature][hline]fedaykin, demiş ki:
Ve unity elini amerikan anayasasına basarak milli marşlarını söylerken gözünden aşağıya mutluluk yaşları süzülmektedir

apache the taksimetre
Sosyal ağlarda paylaş

Demek ki başarılı bi reklam :) Neticeye ulaşmış...

*!ben de içeriden koşa koşa çikolata alayım*[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

ayşecigin alper degılde o agzındakı cıkolatayı yedıgı sahnede ben olmalıyım o cıkolata benımdı nası yer lan.. cıkolata o ya allahım boyle koko ları ezıyorlar enfes nefıd bısey cıkıyor ve onu AYŞECİK yiyor zıkkımın pekini yiyesıca yiyemez kardeşim çocuklara ve aile bünyesine zararlı.. turk halkı olarak ne aysecıgı nede cıkolatayı yedırırız orf ve adetlerımız var goreneklerımız var o kadar sey aarasında alper de aysecıgı goturuyor.. çakal ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...