Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Quest

Gorgo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Epic Questleri nasıl yaparim sitedeki yazıyı okudum herşey açık fakat bu quesp npc leri nerdedir? yada kimlerdir?
Şimdiye kadar baya task yaptim bunları normal npc lerden alıyordum bu nasıl oluyor? Ve şuan Level9 oldum level7 bölümünü hala yapabilirmiyim? İlla o leveldemi olmak şart?
Vede her bolum için Exp veriyormu bu mini quest'ler

Saygılar[signature][hline]"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

Epic quest'ler her level'da yapılabilir. lvl 50 olsan da lvl 7 bölümünü yapabilirsin. Neredeyse hepsi xp veriyor olsa gerek, rewardları çoğu zaman sana alet edevat sağlayanlar yoksa iyidir. Bana sorarsan en önemlisi de lvl 49'daki parçaları, onlar oldukça fazla bir xp veriyor. Epic armor da cabası, her ne kadar artık eskimiş olsalarda fena olmayan bir zırhtır.

Questler için şu sayfadan faydalanabilirsin.

Saygılar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun arkadaşlar eve gider gitmez Questime başlıyım :)
Ha buarada son kararım Warden oldu ve bu yolda ilerliyorum...boru diil Level 9 Warden zıplatır adamı valla :)
Oyundaki Nickim - Azo -
Yardım edecek arkadaşlara kesinlikle hayır cevabı verilmeyecektir :P[signature][hline]"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...