Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dead to Rights

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum görmüş yada oynayan var mı? Ama görmemiş vede bilmeyenlere tavsiye edelim boyumuz uzasın.

Konu biraz klişe, biraz Max Payne havası var. Hali hazırda Mature ratinginide unutmayalım. Polissiniz, köpeğiniz var, iyi dövüş edebiliyorsunuz ve babanızı öldürdüler.

Kontroller gayet kolay ve fonksiyonel. Çeşitli kombolarla rakibin silahını alıp, aldığınız silah ile isterseniz önce rakibinizi vurabilir yada rakibinizi canlı kalkan olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz max payne gibi slow motiona da geçebiliyorsunuz.

Sağ mouse button ile nişan alıp sol ile ateş ediyorsunuz. İsterseniz bir tuşa basarak manuel olarak nişan alabiliyorsunuz. Silahınızın mermisi mi bitti yada silahsız mı kaldınız. Problem değil yine sağ tuşla bir hedef seçip köpeğinizi üzerine salıyorsunuz. Akıllı hayvan (husky) hedefteki kişiyi öldürüp silahını alıp size getiriyor.

Bunların dışında çeşitli mini oyunlarda oyun içine eklenmiş. Misal bomba imha etmek, kilit açmak gibi. Ayrıca bir bölümde köpeğinizin burnu yardımıyla bomba da arıyorsunuz.

Oyun 4 cd, aslında 3 cd ama crack için 1 cd daha eklenmiş. Grafikler mükemmel sayılmasada gayet iyi, zaten mükemmeli henüz görmedim.

Tavsiye edilir zira bir pazarımı gayet güzel yedi bitirdi.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

eidt: Yannı$ topci [signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!

[Bu mesaj ZeuZ tarafından 12 January 2004 18:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...