Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holeyyyttt (for student)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Olsa olsa ankaradadır İstanbul valisi heralde yollarda buz dikitleri olamadıkça tatil yapmaz hehe :)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

dur uniden once ankaraya baksana nasıl dışarısı bu gece soğuk olursa iptaliz cuma günü okula gidene kadar anamız ağladı yarın tatil olmazsa olacak kazalardan vali sorumlu olur valla.
Ha once ankara bi tatil olsun sonra üniler tatil edilebilir izin veriyorum[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

zegna hacettepedeyim ben du$un artik sen ahah, bi de bilkentte oturuyorum, ara yoldan gidiyorum oraya, bakalim nasi olcak, yarindan sonra haber alamayabilirsiniz benden bi süre :-p[signature][hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 11 January 2004 19:16 tarihinde demiş ki:
la antalyada saatte 250km hızlı rüzgar esio ne dionuz cocuğun birini ucarken :P gördüm

valal mı yarın tatil mi kim söledi bak ciddi misin heyecanlandım şimdi dopru söle haberlerde mi sölediler?[signature][hline]Where is Anatolia?

Hades is Forever Paticik.Com

Sosyal ağlarda paylaş

antalya da okullar tatil yarın (ntv)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...