Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Autowah

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Nedir? Ne değildir? Cry baby veya bad horsie ile yarışabilirmi? Onlardan daha mı kolay kullanılır? Yapay bir sesi mi vardır? Para vermeye değer mi yoksa normal wahlardan mı alınmalıdır?[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

farkı biliyodum ikisini de denedim de fikrinizi alıyım dedim.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

kullanım alanına göre değişir. ikisinden biri gibi bi durum yanlış olur. fakat varsa bu yanlış durum manuel olanı daha iyi geniş bi kullanım spektrumu olduundan.[signature][hline] retro
Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

spektrum ne demek? :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

Manuel olarak kullanamıyorsan autowah kullanıyorsun. Abuk subuk pedallarda genelde var autowah. Yada kayıt programlarında var ki onlara kayıttan sonra mudahale etme şansın olduğundan etkili kullanabiliyorsun. Ama realtime olmuyor. Kendi kontrolünde olan sen hükmedebildiğin sürece tabiki en iyisi.[signature][hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...