Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

konser - moonspell

Hanged_Man

Öne çıkan mesajlar

olmaması lazım..grupla alakası yok yaşsınırırın..içki satışıyla alakası var ve zero clubda bildiğim kadarıyla içki satışı yapılmıo[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Grupta gitar nasıl çalınır? Biri akor çalar diğeri nota çalar falan mı veya ne biliim herkes aynı akora mı basar...bilgi lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

hımmm ne mi alaka ???
adamlar ilk başta bir barda çalıcaklar ki bar dediğin içki demektir ki içkisiz bir moonspell bir şeye benzemez.2. cisi olarak adamlar zaten satan yani normal birilerini beqliyor olsalar bile çocuk bekliyceklerini sanmıyorum.bunu da unutmamak gerekir ki size şunu söyliyim alın resmi steleri burdan anlıyabilirsiniz.yaazmıyor ama anasayfa yeter.
www.moonspell.com
Sosyal ağlarda paylaş

k3nk th3 b@bs hanged_man..
her kafatası gördüğün siteyi satanist sanıyorsan öl yani..[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Grupta gitar nasıl çalınır? Biri akor çalar diğeri nota çalar falan mı veya ne biliim herkes aynı akora mı basar...bilgi lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar satanist olduklarını kendileri söyledi.sonradan satanlaştılar başta deildiler.
herneyse araştırmadan gitmeyin derim size.yani kapıda döt olmak olmas yani adamın moral sıfırlanır.umarım yaş sınırı yoktur.çünkü birçok seweni war grubun gördüğüm kadarıyla 18 yaş altı.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler kendinize gelin kilitlerim konuyu
evet 18 yas altindayim, 16 yasindayim hatta, konser gunu 17 yasimda olucam
girme sasim var kimlik baksalar bile universite kimligim var yazx okulundan
onu birakin doggy denen herif benden daha kucuk gosteriyo, 19 yasinda :)

bu arada satan olaylari falan demissin, yok oyle bir sey yuzunden yas siniri koyamazlar, zaten ben etrafta satanistiz biz holo holo bakire kaniii kedii kafasi diye dolasan ucuz heriflerden kat kat daha satanist oldugumu da iddia edebilirim. O konuyu hic acmayin o yuzden

Zero Club ickili bir mekanmis, bunun konser ile alakasi yok, konser sirasinda icki satacaklardir, bu nednele 18 yas altinin girmesi yasak olabilir, ha olmasa giderim, Vampiria ile azarim, Opium ile kendimden gecerim. Ama kanunlar var bir takim 18 yas altini engelleyen

Son olarak bir daha sooluyorum, tekrardan hoslananlar var aramizda, aptal tartismalarinizin yeri burasi degil, kilitlerim konuyu, bunun icin yetkim var ve sonuna kadar kullanirim.[hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajimdan sonra kavga icerikli mesaj atilirsa topigi kilitliyorum
bravo size yani, iyi niyetle acilan bilgilendirici ozelligi olan bir topigin agzina yuzune sictiniz
kutluyorum hepinizi
bu mesaji gorup coktan yollaya basmis olanlar edit le bos biraksinlar mesjalairni lutfen[hline]Lights out,
. As you hit the ground...

[Bu mesaj Volfied tarafından 07 December 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hımm ne zaman we ne kadar olduğunu bilmiyorum.ama baqıcam en kısa zamanda.en azından buraya bildiririm war mı yok mu sınır we bedelini falan.

[Bu mesaj Hanged_Man tarafından 07 December 2003 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hanged_Man tarafından 07 December 2003 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hanged_Man, 07 December 2003 18:58 tarihinde demiş ki:
oke.söz hemen haftaya sölicem.çünkü haftaya baqıcam.neyse demin için pardon yanlış birşeyler demişsem.ama iyi niyetliydi.yani kötü bi amacım yoktu.neyse özür işte alınanlar için.

bendende özür[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...