Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ranger olmak ıcın bılgı lutfen

Hulk

Öne çıkan mesajlar

olma!!!!

istenmeyen adam olmak istiyorsan, hiçbir gruba alınmamak, tüm daoc hayatın boyunca yanlız başınakalmak istiyorsan ranger aç ama bunları yaşamak istemiyorsan direk bence uzak dur ranger'dan..

illuin lvl50 ranger yaptı, bende onunla bir süre oynadım bırak xp gruplarını RvR gruplarına bile almıyolar ranger'lar hayatın yalnız başına geçiyo.. çoğu zaman yıkıcı oluyor..

Tüm bunlara rağman olmak istersen söyle o zaman yardımcı olurum..
[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

[Bu mesaj Thalion tarafından 17 Mart 2003 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok vazgectım,pekı bana solo takılabılecegım kolay lvl atlayabılecegım,zevklı bır char soylermısınız.Inanın bı turlu sevemedım su daoc'u bu yuzden.Ama atmosferıne asıgım oyunun.Lutfen yardımcı olunuz.Zevklı bır char ıstıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Hmz solo takılmak istersen hiçbir char zevkli değil bence..

Yani bu oyunun zevki insanlarla birlikte takım çalışması yapmakta yatıyo.. Eninde sonunda lvl 50 olduğun zaman zaten infil felan değilsen hayatın başkaları ile kurduğun gruplar ile devam edecek o nedenle seninle aynı lvl da olan insanlarla birlikte grup halinde birbirinize alışarak gitmen önemli, solo takılmayı o kadar düşünme zaten çoğu zaman işkence solo xp kasmak..

Zevkli charlar konusunda ,
Hibernia'da Enchanter evet zevkli ama sonuçta solo için o kadar da ideal değil, SI varsa Animist olabilir..

Albion konusunda bişey diyemem..

Midgard zaten ayrı bir olay, Bezerker zevkli bir class, Hunter da olabilir, son patch ile biraz güçlendiler RvR da daha iyiler sanırım artık..

Ama sonuçta karar verecek olan sensin, ne yapmak seni eğlendiriyorsa ona göre bir char açmanda fayda varki sonradan karakterinden sıkılma..[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda sana katılıyorum
Herkes ençok rp çeken en yuksek kilicla vuran en buyuk peti olan karakteri soruyor

Sevdiginiz bir irk/class felan vardir eminim
Ben minstrel'i D&D de bardlari cok sevdigim icin actim mesela
Bard yoktu en yakını minstrel dediler aldik
Okudum arastirdim
Kendimce role-play denedim (ki bu oyunda mumkun diil onu ogrendim)
oyle gelisti

Nedir gonlunuzde yatan
Parlak zirhiyla bir savasçı mı
Tanrıdan aldığı güçle zor durumdakilere yardım eden bir rahip mi
Sinsi bir hirsiz belki

Boşverin RP'yi RvR yi
Herkes yeterince uzun süre oynarsa RP alır[hline]Is it safe?...
Sosyal ağlarda paylaş

iyi demişsin Kalima,
Bende Warden açarken hem savaşsın kendi kendine yetsin hemde başkalarına da güvenlik sağlasın o nedenle camia da sevilsin dedim zevkle de oynadım sonra baydım şimdi midgard'da şarkı türkü söyliyip depar atıyorum sağa sola :P

Biraz zaman alabilir ama şu anda Savage'ım da gelişiyo onu 50 yapabilirsem 3. 50'im de olacak yavaş yavaş zevkle oynayarak gidiyoruz..

Aslında tüm charları denemek bana daha mantıklı geliyo, hoşuna gidene devam edersin.. ben şimdiye kadar her 3 realm'de de tüm class'ları oynadım.. bu şeklide bir süre sonra kendine en uygun karakteri buluyorsun..[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...