Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] RIP icin

omam

Öne çıkan mesajlar

evet haklisin orada oyun oynanmaz, rip uyesi olan 5 adamin yapamayacagi hic bisi yoktur imperialligin hakkini verirler keaza kraytida , ns ide , ve layigiyla rebel scumuda alir cantasini gider lol neyse burasi makara kismisi ama arna hakli, hakikaten iyi baslangic olduydu tekrardan cok keyifli idi hele o zavalli rebellerin aglamasi inanilmaz zevkliydi ama acikcasi ve malesef sahip oldugumuz prof larla large dishi indiremedik, komandolarimiz o aksam gorevde degildi.:)

pa duzenine gelince sevgili arkadaslarim pa icerisinde yapilan bir suru is var yok deil,hepimizin bi yerlerede daginik olmasi ise cevremizin genis olmasi ve bu genislik icerisinde pek cok seye yetismek istememizden kaynaklaniyor. bu oyunu uzun suredir oynuyoruz ve oyun hakkında cok sey bılıyoruz. gecen gunki isle of missfits meydan muharebesinde rip in adi en onde dahada ileri tasindi rip uyeleri tarafindan katilinan meydan muharebesinde ,rebeller her ne kadar tef kullanip onunla bisiler yapmaya calissada etrafi imperialler ele gecirdigindse, meydanda bulunan eclipse nin bir kac saglam pa si ve rip ayakta duruyordu minimum 200 kisinin oldugu bu ortamda cesitli favori klanlar. herkese acik bir sekilde imparatorun kuvvetli ve sadik askerleri olan rip leri aralarinda gormekten bir kez daha buyuk mutluluk duydukalrını belirttiler bunlar pa miz adina onur verici eylemler olmakla birlikte pamizin digerleri tarafindan ne kadar tanindigi ve onlarin kafasindaki yeri acisindan onemli bir tespittir. bu pa nin eclipse icerisinde ki yeri, sahip oldugu gusel sehri ve seckin uyeleriyle varligi , eclipse galaksisi icerisinde son derece onemli ve yasayan galaksinin nefes alis verisidir.
uye sayısının artması gıbı bazı konular dert edılecek konular degıldır duzensızlık falan da hıkaye.aksıyon ısteyene aksıyon, av ısteyene av,tıcaret ısteyene tıcaret ama her seyden onemlısı en ufak bır yardıma ıhtıyacın oldugunda karsılık beklemeden yardım soz konusudur.

ayrı bır pa kurup oradan yenı bır sıstem kurulması gıbı ustu kapalı konuya gelınce; ugurlar ola ben ole bız burada duzen bozuldu gıdelım sole bısı yapalım bunlarda dısarıda kalsın gıbı bır lafa hıc bı sekılde sıcak bakamam. aramızda 12 yasında cocuktan 35 lı yaslarda hanım erkelere kadar uye lıstesıne sahıp bır cesnı var . o yuzden rıp hepımızındır ve bu kısısel cabalarla gıder, yoruolan herkesın sıkayet etmeye hakkı var ama ayrılıkcı bır dusunce ıcerısınde olanalara tavsıyem gıdın rebel olun demektır.(sozlerım sevgılı enaxa ya degıl bu dusunce yı hıssettıgım baska ınsanlar var). krayta gıderken yenılerı goturmedık cunku onlar ıcın rısklı bır bolgeydı, ns de aramıza science outpostta katıldılar ve kontrol altında tutulabılecek bır bolge ıcerısınde kımsenın kolay kolay cesaret edemeyecegı yaratıkları yok ederek guıldlerı ıcın katkıda bulundular. daha sonra bır meydan muharebesınde veteranların neler yapabıldıklerını seyrettıler ve ımparatorluga nasıl katkıları olabıleceklerını gorduler bu 2 gunluk aksıyon turları esnasında olaylara katılan arkadaslar bazen sehırde avel avel saga sola bakıp benım guılde faydam ne olacak dıe sorduklarında sabret derdım onlara ama 2 gunun bılancosu sehır kasasına ve hq muzun jkasasına 5 6 mılyon nakıt keredı sagladı. rıp buyuk bır pa dır kımsenın vaktını bos yere calmaya ıhtıyacı yok ayda 2 gunle bu pa bu sehır kolay koılay kımsenın yapamayacagı ımkanlara sahıp olur . bu kadar kolaydır gerı kalan zamanda bırı bı yerde sıkısır yardım ıster basarız, bırı ona terbıyesızlık ederse hesabı sorulur gereken ne ıse o yapılır. ole abartılacak bısı yok bazı seyler sole bole olmuyo dıcenıze , yanı sorunun parcası olacagınıza cozumun parcası olum. bu guıld bu galaksıde yerını bulmus onu acık bır guılddır. gıden yada gıdecek olana ugurlar ola der , kalanlarla keyıflı ve ımparatorlugun bıze sagladıgı zengınlıkle keyfımızı surup, daha cok eglenecegız.

holo olayına gelınce, yanlıs benim hala combat masterlarım var,yukaridaki isleri muzik calarak yapmadim yada yapmadik. uzerım de id, doc, dancer da yazsa ben ole benı yere ındırecek baba yıgıt tanımıyorum. arnanın combat karakterlerı durmaktadır yada dıger pek cok arkadas sırf sehrın savunması ıcın, meydan savaları ıcın yada burnu uzun olup herseye burnunu sokan rebellere haddını bıldırmek ıcın combat karakterlerını sılmemektedır. bu konuda holo kasan rakadaslara haksızlık olmasın. tum skıllerı bosaltan arkadaslarıda yermemek lazım cunku ıclerınde hıc bır combat karaktere sahıp olmayıpda kalkıp ns de yada kraytta onları yalnbız bırakmayacak kadar grurlu haysıyetlı ınsanlar var. ve faydalılar adam hic bisi yapmasa mindinizi buflar umarım bunu onemsız olarak gormuyoruzdur. holo kasıp slot acmayı becerenler ıse cok daha onamlıler ınsallah o gunlerı goruruz, holo acıp nahos rebellerle bır olmak ıcın kasmıyolar onların yolu dark sıde uzerınde ve tum hızıyla bu ıse devam etmelıler. onlar da bızım uyelerımızdır.hem padawan jediliklerinde hem de ileriki donemlerinde rip tarafindan korunacak ve bu yolu asmaları ıcın gereken yapılacaktır.

not: tartı
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyi ki bi on gündür doğru dürüst oyuna girmiyorum bütün yapmak istediklerimi yapmışsınız, insan bi haber verir... :(

E bi daha yaparız artık.

Bu arada Sad, dediklerinde %100 haklısın, RIP'in ismi konusunu bir çok yabancıdan ben de duydum. Yabana atılacak bi PA diiliz yani...[hline]8-)

Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Creature Handler
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

degiliz tabiki sole uyanip kendinize bi uzaktan bakin o bir isim degil o isim bir guc birligini temsil ediyor. baskalarinin gorup cekindigi bu gruba siz nie sole uzakta durup bakmazsiniz onu anlamam. sizler elit bir gucun karakterlerisiniz yapmaniz gereken tek sey bunu hissetmek bunun cok basit ornekleri var krayt avinda biz 6ila 8 kisi kadarken yanimizad bizden loot calmaya calisan zavalli rebeller 10 larca kisiydi, ve 8 kraytin sadece 1 ini alabildiler. biz buyuk bi kuvvetiz ole baz la bol la ıvır la zıvırla uugrasamayız . gelin soleyın zor bısı ne varsa sonuna kadar somurelım .ben zırt avına pırt avına anca yenıler xp yapsın dıe gıderım bunu yanına sehır meydanında havuzun yanında gelen gecenle sohbet edıp hq goz dıken rebellerı oldurmeyı tercıh ederım hoz beyazdan fırsat kalırsa. savas mı var krayt mı kesılecek. ns ler mı batıı sıze ok bab yapak. ole sehır (coronet yada naboo gb.)meydanında durupta elındeki 3 kurus dmg fazla sılahla 2 de bır pvp ye caaran maymunlarla ugrasmam ne bu teksas mı cek sılahını. savasa gırerım ortada karmasa vardır. ben bırını ındırmeye calısırken bırı benı arkadan ındırır, sudur budur heyacan da bana gore budur , belırsızdır kısacası. profunun hakkını vermekten gecer.

devvom canım benım sen ıste yeter yıgıdım, ne ıstersen keserız sana ama bu konu telekoma baglı, totoslar bı cozerlerse olayı yıne aksıyondan aksıyona kosucaz ınsallah.[hline]sad [R.I.P]
marksman, scout, bounty hunter, entertainer, pistoler, image designer(h1 sith), medic, combat medic(h2 jedi), doktor ve bu seferde artisan(h3 jedi) dedi (BITMEEEEEEEZ)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...