Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir soğuk hava dalgası ?

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Pazar gününden itibaren yurdumuza yeni bir soğuk hava dalgası geliyor ? Acaba bu soğuk hava dalgası istanbulu etkiler ve okulları tatil yapacak derecede bir etki yaratabilirmi ?
Tabi bizim valimizi biliyorsunuz her şartta okula gönderir ama yinede çığ düşecek kadar kar yağması lazım ...
Sosyal ağlarda paylaş

gelsin veya gitsin demiorum ama pazar günü gelecek havanın kar deil yağmur dırakması beklenio, enazından öle dinledim.

ayrıca tatil konusuna gelince vali kompleks yapmış tatil etmio okulları. gereksiz sanıo ama ben dün okula giderken hasta oldum, 7.45 vapuruna yetişem derken aynı saatlerde yola düşüp 8.15e yetiştim. şuan evde ateşli duruorum. adam tabi oh girsin konağına kırmızı halıdan. rezillikti dün. gerçekten çok gereksiz tatiller de yapıldı geeçn senelerde ama dün bir farzdı[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Soguk hava dalgası :-) ehuehu

Neyse şaka bi yana İzmir'dede son 3 gündür inanılmaz soğuk bi hava var. Hatta dün gece don olmuş sular fln buzlamış.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

yok İstanbullulara kar tatili falan... Sürünelim biz![hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...