Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi grupta çalmak isterdiniz?

kurtlu_baklava

Öne çıkan mesajlar

Şimdi efendim böyle konular üzerine düşünmek, beynimizi yoracağı gibi bizi hiçbir noktaya taşımayacaktır da müzik kariyerimizde. Ben şahsen kendi grubumla birlikte coşmak, aşmak isterim. En güzeli tabii ki bu olur.

Ama hayal etmek zarar vermez diyerekten ;) iced earth'de kendime bir yer bulsam ritim gitar saflarında hiç de fena olmaz hani[hline]Bizim Estel, 08 Aralık 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
"ulan ben ölünce içimi doldurun"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 03 January 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
Iced Earth'de ritim gitar? ahuahuauhauhauahauahauha hayir tamam hayal ediyorsun ama dunya'nin en mukemmel ritim gitaristi gelse IE'de ritim gitar calamaz...

neden bu kadar tepki verdin ki :D neden olmasın? Çok mu zor? Aşkla ne zorluklar yenilir...[hline]Bizim Estel, 08 Aralık 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yok komik oluyor tepki degil o...

zira iced earth'de hersey olursun (cunku Jon her an herkesi kovabildiginden 10 sene icinde metal piyasasinda Iced Earth'de calip atilmamis tek kisi kalmayacagindan sira sanada gelir) ama ritim gitar olamazsin sen degil alemin en kral virtuozu gelsin yine olamaz... cunku:

Iced Earth = Jon Schaffer
Jon Schaffer = Rhythm Guitar

sana lead'i verelim IE'de :P[hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 03 January 2004 22:15 tarihinde demiş ki:

Iced Earth = Jon Schaffer
Jon Schaffer = Rhythm Guitar
[hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

ehuh abi olay budur yani,
tutmadı başka bişi bulursun sen de :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Ay sıkılırm ben lead çalarsam... John Shaffer'ın altından girer üstünde çıkarım gene ritim gitarist olurm ben... Abi 3. lazım mı falan diye... Fazladan ritim bişey kaybetttirmez daha güçlü sound veririz falan diye... Olmadı kaba kuvvete başvururum, döverim, Hansi'yi kaçırırım...

(çok uçtum.. ya iced earth bana dinlerken güzel... ben kendi grubumu kuruyom...)[hline]Bizim Estel, 08 Aralık 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bir başka forumda da aynı muhabbet dönerken bi arkadşa şö le demiş ve noktayı koymuştu:
IE de ritim gitar olmak istemem çünkü ben ritim gitar olursam daha iyisini yapamam
in flames de lead olmak istemem çünkü jesper gibi riffler yazamam
opeth de leade olmak istemem çünkü akerfeld gibi duygulu çalamam
...[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

çok yetenekli ve teknigim olsaydı
cacaphony gibi bi olay yapmak isterdim beckerla,friedmanla :)

veya bi hard rock,rock n roll grubunda lead gitar çalmak isterdim..

gnr da ritm olabilir
dt de ikinci gitariste gerek olsaydı,orda da olabilir :)[hline]Hey little Donna
Sweet little Donna
Goodbye Donna ...
Sosyal ağlarda paylaş

tool
opeth
anathema
echo & the bunnymen
the church
joy division
dredg
three doors down

bunlarda vokal veya gitar isterdim
edit: şimdi okudumda, millet grupta davul çalan olmasaydı ben olmak isterdim ama öle çalamamki fln yazmış. bende çalamamda yazamamda öle sözler riffler ama kıskandıklarım bunlar =)[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 04 January 2004 01:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...