Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chapman Stick

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

altı kaval üstü şişhane derler ya o hesap :)

altı elektroı üstü bass gitar
yapmanız gereken tek şet tellere dokunamk alet gerisini hallediyor
ha bi de el kooordinasyonu çok önemli mesela ben bu alaeti çalamam ama piyanist biri rahatlıkla çalabilir[hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 08 January 2004 21:49 tarihinde demiş ki:
LAN İZLESENİZE![hline] retro
Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.

aahuahuaha[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

bayaa gitar işte aslında. stu hamm vardır meşur joe satrianinin basçısı. o çok tapping yapardı bassta bi de van halen gitarda. bu da tap için yapılmış en gelişmiş alet. basit bişi aslında. da yine de 1200 dolar filan.[hline] retro
Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aktif olmadıktan sonra şansın düşük bab.
ayyrıca çok düşük bi eşik ayarı lazım.[hline] retro

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 08 January 2004 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oo.. anladım ezik basçısın sen. solo gitarist olamam ben bari pıtı pıtı bas çalıyım da bi olayım olsun diyenlerden yani.. cık yazık :-p[hline] retro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...