Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MTV grubu ?

Lars1iche

Öne çıkan mesajlar

adamlar opeth günü yapmıolar die opeth düşmanı olmuolar tamamen pazar işi bunlar ztn mtv nin sahipleride müzik şirketleri kendileri neyin satmasını istiosa onu çok fazla izletio sana bu kadar basit...

bu arada geçen gün gayet anathema fln çaldılar
aşşaladınız rap dinlemek istemiosan açma mtv yi sora çıkıpta burda yok mtv müzi yok no1 hedesi die artizlik yapma çok izlemek istediğin klibi bul internette indir ayrıca herkes opeth sevmek zorunda deil. çok dinlemek istiosanız albümleri satılıo, alırsın albümlerini adamlara katkında olur =)[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lars1iche, 04 January 2004 00:56 tarihinde demiş ki:
Ya su mty grubu nedir ya.Kardesim siz bu kadar mısınız ya?
Mtv grubuymus.Yok Mtv grubu saksmış.Yok Mtv popmus topmus.Kardesim adam ayagına kadar müzik getirio saks diosun git kral tv dinle olmadı numberone tv dinle sen.
Ulan nasıl bi zihniyettir bu ya anlamadım gitti.
Adam 2 justin 3 britney 4 rock verdi diye saks oluo.
Hele hele mtv yi 24 saat izledin mi ki mtv grubu mtv grubu saks diosun.
Su ana kadar Jaz ve klasik dısında her türlü müzik yayınını duydum.
Adamlar yeni kelimeler kitleler yaratıo Mtv grubu nedir allahınız severseniz.

ipini koparan paticiğe gelio artık..[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar diceğim şudur ki metalci olarka biz azınlığız kabul edin avrupada yaşıoruz ve metal dediğin ley sadece kuzey avrupada çogunluk abi biz yaşadıgımız yerde ve bikaç bin km çevremizde azınlığınız etrafımızı buna göre değerlendirelim[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

hatta heriflere türkiyeye gelmeyi düşünürmüsünüz? diye sorduklarında...
-türkiye mi?hıms ilginç müslüman bi ülkede nasıl olkur ki böle bi konser...
diyolar...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Anti-Chemical
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

mtv nin eski halini bilenler şimdi biraz özlem duyuyorlar elbette. headbangers ball zamanları fln. [ilk hb]

ama mtv hiçbir zaman kaliteli müzik ya da her tarz müzik sloganı taşımadı ki. mtv pop kültürünün müzik kanalıdır. ister beğenin ister beğenmeyin.

kendi duruşları kendi tarzları var, son 7-8 sene içinde değişim göstersede. alternatifi yine kendileri sunuyorlar. mtv'nin kardeş kanalı vh1 var. ben birçok hardrock-glam şarkısının kliplerini ilk kez o kanalda gördüm.

yani mtv de birçok "uç" grubu görmemiz mümkün değil çünkü "pop" [POPULER] olan müziğe yönelik bir kanal. mesela evanessence çalması, red hot çalmaları birşeyi değiştirmez çünkü onlar da gerçek kelime anlamı ile popturlar. Ha ne zaman iced earth justin timberlake kadar ilgi görür, mtv hemen onu da çalar ve tüketir.

tükenmek demişken; mtv de çalınmak uğruna belki de metallica nın nasıl suxillica olduğunu hepimiz gördük. artık bol bol mtv deler. bırakın mtv satriani, vai, blind guardian, dream theater çalmasın... bırakın tüketmesin.. ben vcd lerini alıp evimde seyretmeyi tercih ederim trl'de değil ;) zaten onlara da gelmez sektörün cafcaflı kısmı....[hline]smthng about sx&drt
Sosyal ağlarda paylaş

ben Mtv fazla sevmiyorum bana hitap etmiyo okadar..... ama metal istemezdim calmalarini (ewt herkez gonul isterde su olsun opeth olsun iced earth olsun falan diyosun ama bircok insan sevmiyor onlari ben dahil (ayrica bu muzik zevki kotu olmakla alaksiz birsey dinlemekonlar .... jazzla zaten opeth falan karsi karsiya yokmayin bence zaten) ben daha cok vh1 dinliyorum hehe buarda orda da superseyler cikmiyo ama bazen guzel yakiliyo insan bazi grouplari[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

MTV hadisesi biraz ilginç tabi mesela dünya üzerinde klip dene olayın çıkışına sebep olan müzik video akımını başlatan kanal MTV. Bundan önce bir çok alanda ettim lafımı MTV yede maymunlarınada fakat daha açıklayıcı olmak gerekirse problem MTV değil aslında. Problem olan müziğin show ve teşhire bir pazarlamaya dönüştürülmesi. 80lerdede bu tip bir akım çıkıp Glam Rock, Hard Rock gibi türleri doğurdu ve o zamanın MTV sinde sürekli dönen kliplerde bunlardı.

Popüler müzik olayında ters gelen şey şu; Diyelimki ben bir müzisyenim sabah akşam oturup kendimden bir şeyler katarak, duygu fırtınaları yaşayarak, yaratma sancıları çekerek bir tane hadi bilemedin üç tane beste yapıyorum. Sonra bu bestelerimin çok güzel olduğunu ve istediğimi sonunda anlatmayı başardığımı düşünüyorum bunu beni anlayacak insanlarla paylaşmak için koşuyorum prodüktörün birine oda "ha diyor eyi getir sana albüm yapalım klip yapalım". Klibe sıcak yaklaşmıyor ama ikna ediliyorum sonra birden bi imaj meykır peydahlanıyor diyorki senin şarkıların "wauv süper nasıl desem tam toplumu sürükleyecek kadar dinamik enerjik ouv yeh" Gaza gelip "gerçektenmi" diyorum "sadece bir eksiğin var oda halkın karşısına çıkacaksan daha modern görünmen lazım yoksa kimse seni dinlemez" diyorlar vesaire uzayıp gidiyor.... sonra klip ortaya çıktığında tvyi açıp kendime bir bakıyorum 5 kişilik zenci dans ekibi arkamda hoplaya zıplaya kıçım başım açılmış müzik yok ortada bir klip sabah akşam dönüyor tvde. Nerde kaldı benim hayallerim paylaşma isteğim yani kısacası nerden nereye.

Sonra bir yerden aşk, skandal bilmemne dedikodusu çıkartıp bide patlattılarmı bitti dünya starıyım işte. Bunların içinde müzik kelimesini ne kadar az kulandım kaç defa bana bestelerimden anlattığımın gerçekten güzel şeyler olduğunu, paylaşmayı başardığım duyguların eşsiz olduğunu veya güçlü bir sanatçı olduğumu söylendi bana hiç önemli olan o değil çünkü. Önemli olan benim ne kadar tutacağımdır.

Boş iş MTV felan içerik önemli esasen.

Saygılar.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

MTV de windowpane calior, video clip yerine studyo goruntulerinden olusan bi derleme gibin.. bayda guzel bisi

Amerikadaki MTV avrupadakinden cok cok daha kotu... butun gun gangsta rap ve popwhores dan (britney,augilera etc) baska bisi calmiorlar..

Ama genel olarak MTV igrenc bir kavram
Sosyal ağlarda paylaş

Mtv popüler kültürün kalesidir

ne yani yarın öbür gün bir anda jazz popüler olur da Mtv sabah akşam jazz çalarsa "Jazz sux" mı diyeceksiniz?

Kabul ben de öle zencük raplerini pek sevmiyorum. Çoğunklula yayınlanan klipler bana hitap etmiyor. Biraz daha der,in düşünmek lazım

Mtv sux demek bir yere kadar geçerli, o sınır da Mtv'nin popüler kültür kurallarına göre oynadığını fark edinceye kadar...

Mtv sux değildir bence. Sux ise dünyanın alayı sux. Ee şimdi biz sucker bir toplum mu oluyoruz?

Ne yani alayımız mı sucker?

Eğer öyle ise STFU suckers![hline]wuJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

... idealizm 30-35 yaşına kadar sürüyo. o kadar bile sürmeyebiliyo yani bugün saçlarını kestirip mavi gömlek ve kravat takıp çalışan paslanmış metal arkadaşlarımız var aramızda...

Deget...
:-D
Ben ruhumu satmadım hiçbi yerde halen ofiste otururkene Death metal dinlerin ne ya bueahue derlerse takar kulaklıı öle dinlerim. Ayrıca durduğum yerdende beni tanıyan hiçbir insanoğlunun şüphesi olmamıştır. Aksine birşeyler öğrendiğimi düşünüpte insanlara aktarmak için elimden gelenide yaparım her alanda böle biline...

Peh ulan iiki bi Bisinız Ettayır var işyerinde

Bunuda horazın dediğini daha önce görmemiştim şimdi gördüm cevap veriyorum araya girdiysem pardon

[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 08 January 2004 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...