Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MTV grubu ?

Lars1iche

Öne çıkan mesajlar

Ya su mty grubu nedir ya.Kardesim siz bu kadar mısınız ya?
Mtv grubuymus.Yok Mtv grubu saksmış.Yok Mtv popmus topmus.Kardesim adam ayagına kadar müzik getirio saks diosun git kral tv dinle olmadı numberone tv dinle sen.
Ulan nasıl bi zihniyettir bu ya anlamadım gitti.
Adam 2 justin 3 britney 4 rock verdi diye saks oluo.
Hele hele mtv yi 24 saat izledin mi ki mtv grubu mtv grubu saks diosun.
Su ana kadar Jaz ve klasik dısında her türlü müzik yayınını duydum.
Adamlar yeni kelimeler kitleler yaratıo Mtv grubu nedir allahınız severseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle açıklıyım:
-opeth
-blind guardian
-iced earth vsvs...
Bunlardan birini gördün mü hiç mtv de? Peki bunlar çok mu farklı müzik yapıyolar yani kastım şudur ki türleri çok mu farklı mesela metallica dan(ya tabii farklı da ikisi de metal sonuçta kısaca şöle bi yuvarlarsak :)-ayrıca bende çok severim metallicayı yanlış olmasın.). Peki bunlar niye çıkmıyolar? Çünkü kıçlarını yırtmıyolar, çıkıp oraya 1-2 şarkı söyleyip albümlerinin satmasını sağlamak için. Oraya çıkan gruplar şu mantıktadır "bizim albümümüz satsın da ne olursa olsun" Ama bu yukarda saydıklarım çıkmazlar çünkü onların zaten belirli bi dinleyicileri vardır. Adam eğer bi gün gerçekten adam gibi iced dinliyosa onu hayatının sonuna kadar dinler(belki daha az sever onu bilmem ama yeni albümü çıktığı zaman gider alırsınız). Jazz niye yok düşündün mü? Çünkü adamların da yine ihtiyaçları yok böyle bişeye orda kendilerini maymun etmeye. Zaten belirli, seviyeli bir jazz dinleyici kitlesi var. Jazzcıları mtv çağırsa bile gitmezler.
Bilmem anlatabildimmi. Galba tam istediklerimi dökemedim. Umarım ama yine de anlatmışımdır.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 04 January 2004 01:57 tarihinde demiş ki:
mtv sux lol
[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 02 December 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bone'unkinin benzeri, şaka yollu asılmalara bi diyeceğim yok.

except Jackass :)[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 04 January 2004 01:52 tarihinde demiş ki:
Şöyle açıklıyım:
-opeth
-blind guardian
-iced earth vsvs...
Bunlardan birini gördün mü hiç mtv de? Peki bunlar çok mu farklı müzik yapıyolar yani kastım şudur ki türleri çok mu farklı mesela metallica dan(ya tabii farklı da ikisi de metal sonuçta kısaca şöle bi yuvarlarsak :)-ayrıca bende çok severim metallicayı yanlış olmasın.). Peki bunlar niye çıkmıyolar? Çünkü kıçlarını yırtmıyolar, çıkıp oraya 1-2 şarkı söyleyip albümlerinin satmasını sağlamak için. Oraya çıkan gruplar şu mantıktadır "bizim albümümüz satsın da ne olursa olsun" Ama bu yukarda saydıklarım çıkmazlar çünkü onların zaten belirli bi dinleyicileri vardır. Adam eğer bi gün gerçekten adam gibi iced dinliyosa onu hayatının sonuna kadar dinler(belki daha az sever onu bilmem ama yeni albümü çıktığı zaman gider alırsınız). Jazz niye yok düşündün mü? Çünkü adamların da yine ihtiyaçları yok böyle bişeye orda kendilerini maymun etmeye. Zaten belirli, seviyeli bir jazz dinleyici kitlesi var. Jazzcıları mtv çağırsa bile gitmezler.
Bilmem anlatabildimmi. Galba tam istediklerimi dökemedim. Umarım ama yine de anlatmışımdır.[hline]WtF!?!?!
Don't Cause any Trouble.

bence kötü anlatmamışsın be :)
yani sonuçta mtv bu işi sadece para için yapıor.
verdiğin örnekler müzik için(en azından para 1524242. sırada)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şöyle açıklıyım:
-opeth
-blind guardian
-iced earth vsvs...
Bunlardan birini gördün mü hiç mtv de? ....

Diyosun ve ne kadar takip ettiğini anlıyoruz burdan. Tabiki bunları ve daha fazlasını da gördük. Perşembe akşamları izlersen superock diye bi program var . orda ömrü hayatında göremiycen grupların göremiycen klipleri. bazıları sırf mtv tarafından maliyetleri karşılanarak çekilmiş klipler hatta. bok atmadan önce biraz araştıram olurmu?[hline]
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

mtv nedir aaağbi yaa. mtv saks abi. undırgraunt olcak bi grup adını kimse duymamış olcak ben bile duymasam daha iyi. ben ona derim iyi grup diye. yani bugün herkes kendine yakışanı giyse mtv budur.[hline] To resist change is folly.
To direct change is unlikely.
To co-operate with change is an act of intelligence.
Sosyal ağlarda paylaş

Süpermiş ayrıca jazz niye yok iced earth niye yok devamlı çalmıo olayını getirip getirip onların reklama ihtiyacı yok a bağlamışsın. oda süper olmuş hakkaten. peki acaba madonna nın reklama çok mu ihtiyacı var devamlı klipleri dönüyor.? sorarım size.. problemin çözümü çok açık aslında. popüler kültür. en çok insanların en çok dinlemek istedikleri grupları veya şarkıcıları daha çok çıkarıyorlar ekrana. budur.
ayrıca olayın birde şöyle yönü varki eğer bugün mtv de veya başka bir müzik kanalında blind guardian ın klipleri dönse devamlı bütün blind guardian hayranları grubu topa koyar :) ne lan bu bunlarda piyasa oldu derler. ve belkide dinlemezler bir daha.
kesin de böyle olur. tarz zaten underground böyle devamlı sağda solda görünmeleri benim şahsen hoşuma gitmezdi.kimseninde hoşuna gideceğini sanmıyorum. ayrıca madem o kadar istiyorsunuz bunlar televizyonda görünsünler. destek verin o zaman rock programlarına televizyondaki.
hepsinin reytingleri yerlerde sürünüyo . kimse izlemiyo lan.. sonra da burda hottiri mottiri..bence böyle iyi gözükmesinler sağda solda ne jazz cılar nede iced earth nede opeth..[hline]
Qui Bono?

[Bu mesaj Numb tarafından 04 January 2004 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 04 January 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
ayrıca olayın birde şöyle yönü varki eğer bugün mtv de veya başka bir müzik kanalında blind guardian ın klipleri dönse devamlı bütün blind guardian hayranları grubu topa koyar :) ne lan bu bunlarda piyasa oldu derler. ve belkide dinlemezler bir daha.

Niye peki hiç düşündün mü?[hline]WtF!?!?!
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe.
çünkü o grubun kendine aitliğini "o müziği aslında anlamayan ama maruz kaldığı için dinleyip de güzelmiş lan diyen insanlar" ile paylaşmış olup bozuyo da onun için. hati hati bilmiyo muyum sanki. ben bile ömer faruk tekbilek buddha bar da çıkıp da zaman taksimde looplandıı zaman sinir olmuştum. e nooldu başka da parçası çalınmadı kimse de bilmiyo hala. ehe.[hline] To resist change is folly.
Sosyal ağlarda paylaş

ondan sonra da bora hoca kendine "glam şekil" yapmaya çalışır. çünkü müziini satamazsa para kazanamaz. sonra chuck schouldiner parasızlıktan ölür. bu olaylar böyle devam eder. çünki yapılan ne de olsa bir iştir. ve işin karşılığı lidyalılardan beri paradır arkadaşlar. opethe para lazım diil onnarın dinleyici kitlesi var da biraz yalan yani. idealizm 30-35 yaşına kadar sürüyo. o kadar bile sürmeyebiliyo yani bugün saçlarını kestirip mavi gömlek ve kravat takıp çalışan paslanmış metal arkadaşlarımız var aramızda ;)[hline] To resist change is folly.
Sosyal ağlarda paylaş

mtv grubu derken piyasa yapmak için uğraşan, müziklerini beğenmediği gruplardan bahsedio insanlar. yani müziği para için yaptığını düşünürsen birinin mtv grubu diosun işte lol. ve nedense mtv de genellikle rap fln çalıo artık. çünkü sırf piyasa müziği bence. dinleyenlerin de yarısı özenti.[hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 04 January 2004 15:44 tarihinde demiş ki:
said:
Şöyle açıklıyım:
-opeth
-blind guardian
-iced earth vsvs...
Bunlardan birini gördün mü hiç mtv de? ....

Diyosun ve ne kadar takip ettiğini anlıyoruz burdan. Tabiki bunları ve daha fazlasını da gördük. Perşembe akşamları izlersen superock diye bi program var . orda ömrü hayatında göremiycen grupların göremiycen klipleri. bazıları sırf mtv tarafından maliyetleri karşılanarak çekilmiş klipler hatta. bok atmadan önce biraz araştıram olurmu?[hline]
Qui Bono?

numb sen o etrafta linkin park die her topicte hoplayıp zıplayansın di mi?Birisi bişi bilio da sölüo heralde solonor okadar yazdıysa senin gibi 2 yıl metalle ilgilenip hatta pardon linkin parka metal diince dierlerine saygısızlık oluo gitarlı rap dielim..abijim tabi ki super rock die bi program var perşembe 00:00 02:00 arası ama senin dinlediklerini çalıo yane gene piyasa gene para delisi yani solonorun anlattığı tip adamlar war ayrıca dooru düzgün bişi de çııkmıo super rock dio abidik gubinik blink özentileri çıkıo paso vh1'da her cuma 00'dan soora friday rocks olsa gerek o war ordaki müzik en azından daa hoş..oke?mtv savunma saçma sapan bilgilerle herkes izlio burda mezzo bilem daa güsel bazen gece yarıları gitar virtüözleri çıkıo konser falan oluo..[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

ainu ne diyon güzelim. numb 55 yaşında woodstock'u 1970 ten beri takip eden bi heriftir. ayrıca yine yazılmış o senin gruplar mtvye çıktıı an sen breh piyasa olmuş filan diceksin yani. o bağlamda bu bi paradoks. hem çıkınca öö kaka de, hem de nie çıkmıyo de olmaz yani. birinden birini seç. tamam canım haklısın diyelim. mesele budur.[hline] To resist change is folly.
Sosyal ağlarda paylaş

abi threadi tam olarak okumadım ama opeth iced earth nie çıkmıo nun kesin bi cwp ı war abisi iced earth ü bilmem ama zaten opeth klip çekmez hiç klipleri olmadı ve olmayacak =)
tabi çıkan dvd görüntülerini kullanarak klio yapmamalarını temenni ediorum[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

hangi geceler olduğunu bilmiorum ama alternative nation die bi programları var bazen inanılmaz klipler çıkıo çok nadir kötü şarkılar çalınıo
hatta bi gecede böle rock, metal klipleri gösteriolardı oturup seyrettim cradle of filth le başlamıştı program arada tool, a perfect circle ve sürekli dinlediim grupların kliplerini izledim

bi aralar uyduda mtv2 vardı sürekli tool klipleri gösteriolardı kendimden geçiodum süperdi ya artık bulamıorum ama =([hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Yani söylemek istediğim sey su salak "MTV SAKS" laflarını bırakmanız.Hem kendizinizi aptal bir kisilik gibi gösteriyorsunuz hem de kendinizi cok büyük bir kisilik sanıyorsunuz.
Mtv gayet kral bir kanal.Avrupa insanı neye layikse onu calıyor .Bazende az reyting yapan müzikleri aksam saatlerine koyuyor.Gönül isterdi ki böyle olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Lars asıl gönül isterdi ki mtv de vainin, satrianinin ne biliyim petrucci nin canlı sololarını görelim, opeth day olsun 3x live opeth; forest of october, windowpane ve drapery falls dinleyelim, portnoy un baterisini tüm dünyanın görmesinin sağlanmış olmasına sevinelim, al di meola nın veya mclaughlin in gitar tekniklerini görelim. Ama bunlar ne yazıkki imkansız. Senin müzik zevkine de saygı duyuyorum ama mtv yi dinlemekten %95 zaman zevk alamıyorum.[hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

walla solonor kardeşim senin gönül ne isterdi bilmem ama b3enim ki senin dediklerini istemezdi..yane o dediklerini herkes anlamadan dinlese etrafta oeptjh dt fanıyım die doşaşan mal mal binbir tip olsa hoşuan gidermiydi benim gitmezdi[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

deamon kardeşim, arkadaşım, can yoldaşım vsvs..;
adam sormuş niye sevmiyosunuz bu müziği neden aşağılıyosunuz falan demiş, ben de eğer bu adamlar çalsaydı dinlerdim mtv yi demek istedim. tabii o zaman bi sürü lamer dolardı o ayrı tabi haklısın o konuda.[hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...