Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu leziz radiohead klipleri...

melun

Öne çıkan mesajlar

Sanırım...

Bir insan ancak o kadar melankolik olabilir çünkü =)...

Ve Thom Yorke'nin çizimleride vardı eskiden radiohead'in sitesinde...Ilgili biri yani...

Fade Out aşmıştır süperdir...

Izlemeyenler ölsün...

En iyi siyah beyaz klip seçilmişti 2002 de.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth...
Sosyal ağlarda paylaş

hesp birbirinden harikulade
fakat favorilerim karma police ve rabbit in your headlights'tır.

gerçi rabbit in your headlights'ın klibinde thom yorke'u göremeyince baya hayal kırıklığına uğruyo insan ama parçayla klibin uyumu içerisinde yitip giderken bu beklentinin yerini yalnızca hayranlık alıyo tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

yorke'un yeterince fazla görülebiliceği bi klip var, hani hatta klipte ondan başka bişey yok. sular iniyo, sular çıkıyo falan. yorke hep orda. minimalist bi klip. güzel bu

diğeri de, bi adam var, arabalar çarpıyo savuruyo adamı oraya buraya. en sonda da güzel bişey oluyodu, unuttum. ama beğenmiştim zamanında.

bitane daha var sevdiğim, bi eleman yerde yatıyo. klibin sonunda herkes yerde yatıyo. o da güzeldi.

hiçbirinin adını bilmiyorum tabi heh..
ama bu yeni 'hail to the thief' vidyolarını sevmiyorum. eskiler daha güzelmiş.

soruyla ilgili de bi fikrim yok.[hline]video barbam et pallium, philosophum nondum video
Sosyal ağlarda paylaş

o klibin sonunda herkes yere yatmıyomuydu? yada adam birine bişey söylüyodu da bşiey oluyodu. unuttum vallai. ama o ve arabalı, hikaye açısından etkiliyci oldukları için kalmış aklımda. güzeldi ikisi de. özellikle arabalının sonu, adamın ellerini açıp havaya kaldırması (hayal meyal hatırlıyorum sallıyo da olabilirim) ve bunun müzikle uyumu tüyleri tiken tiken eden bi etkiye sahipti izlediğim vakit[hline]improper dancing in the middle of the street
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi klibi bence street spirit dir direk... (fade out yani) süper bir klip yani şarkıya uyar ama şarkıyı sevmem... tom yorke u da sevmem... insanlar aşmış bir adam falan der ama sevmem yani ne lan o öyle hep ağla hep ağla... olmaz biraz oynak hava çalcan :P[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

just o yerde yatan adam olan
bence htt klipleride guzel be?
there therei sessiz filmlerdeki gib bi kaliteyle cekmişler,ayrı bi tat olmş
go to sleep bence gayet guzel texturemu ne ise bi berbat oluyo bi düzeliyo
başka h to the thief klibi varsa bilmiyorum
karma police guzeldir bide...hani bi aabanın bomboş bi yolda gece gece bi adamı kovaladıı sobnra adamın yerdeki benzin izine kiprit attıı klip
street spiritin klib cidden hoş...
paranoid android bi yerden sonra delirtmesin?[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...