Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[acil]douwantit rezaleti

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

• Admin
OutTrader sanırım avaturk getiriyor ayriyetten teknosada veya birşey vardı o tarz bir dükan natiluste onlar getiriyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar hayatımın kazıgını yemiş durumdayim hem zamandan hem parandan dead weight loss'um var napsam ne etsem..80 milyon ne kadar ucuz ben ne kadar verdim..105 mi ehehhe..edit:aynı zamanda 12 gün kadar gecikmeli aldim..[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)

[Bu mesaj OutTrader tarafından 05 January 2004 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 05 January 2004 10:27 tarihinde demiş ki:american expresss kartlarini turkiyede akbank veriyo
akbank varsa sorabilirsin[hline]-->Four String Magic<--
Time well
wasted

Çok Sağol Green_martian.Ama Akbanka gittim ve görüştüm bugün..Ama 2.5 Milyar En az kazan istediler!

Başka yolu yok mu çıkarmanın?Kefil olması gerekiyormuş birinin??

said:
Twilight, 05 January 2004 12:32 tarihinde demiş ki:
Internetten alışverişe açtırma olayı vakıfbankın kredi kartlarında var. Müşteri hizmetlerine telefon edip bir kota belirliyorsun internet alışverişi için (5milyon bile olabilir bu sana kalmış) Heryerde de kullanabiliyorum devlet bankası olmasına rağmen..

Nasıl alınıyor?Normal kart mı? Yani öğrenciye özel bir şey yok mu?Kredili felam?

Özellikler(im):
2.5 Milyarım yok..
Kefil olacak Baba-Anne var..
Kredi isterim(Para yatırmadan hazır paradan kullanma)

var mı böyle bir şey?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

halfmumi bende 2.5 milyar fln kazanmiorum hatta reşit bilem deilim(17), git babana de "baba bana ek kart cıkart" o da sana ek kart cikartsin eger gold karti fln varsa, oluyo öyle[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Halfmumi konunu tam okumadım ama eğer kart çıkartmaksa çok iyi bir yöntem var git garantiye hesap açtırıyom kuzum de formu doldur ver 1haftada hesabın açılacak evine atm kartı gelicek alo garantiyi arıyacan kardeşim ben net iletişimi için şifre istiyorum diyecne onlarda hayhay diyip şifreni vericek orda kredi kartlarım bölümüne giricen orda sanal kredi kartını seçicen anında kredi kartın oluşacak gidip bankaya paranı koyacaksın misal alacagın şey 10milyon gidip 10milyon yatır ondan sonra netten hesaptaki parayı kredi kartına geçirecen ve alışverişini yapıcan hiçbir sorunda yaşamadım bugune kadar heryerden alışveriş yaptım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Virüs Süpersin ;) Çok sağol..
Direk olarak YARIN gidiyorum ;]
Tezi yok :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

edit:OutTrader sende tekrar çok sağol :) Ek kart çıkartmaktan ziyade birde kendi adıma alacağım yoksa beklemede bir ek kartım var.

[Bu mesaj Halfmumi tarafından 05 January 2004 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Virüs Peki bir şey daha soracağım;

Gittim,
Hesabımı açtırırdım..KArtımın eve gelmesini beklemeden Direk olarak Sanal Kredi hedesini açtırıp Aynı gün para yatırıp alış veriş edebilirmiyim?
yoksa 1 hafta bekleyecekmiyim :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Eğer müşteri numaranı alabiliyorsan önceden 1hafta sonunda hemen sanal kartını açtırabilirsin eğer sorunun olursa konuşuruz ömden veya biryerden.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bide sanal kartın şöyle bir artısı var sana parnaın çalınma ihtimali yok git istiyorsna kredi kartı numaranı dağıt sen para kreid kartına koymadıkça harcıyamıyorlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

mmm Garantinin sitesini biraz kurdaladım
Şu an Shop&Miles Kredi kartı ile de çıkarma imkaanı varmış :)

Oradan deneyip bir sanal kart alacağım..

Ya Benim Esas,tam anlamı ile istediğim,paranın yatmadan alışveriş edilebilmesi Kredi ile :p (üşeniyorum gidip para yatırmaya.. :p)

Eğer Valide Hanımdan alabilirsem Shop&Miles ı :P Birde şifresini biliyorsa direk olarak sanal kartımı oradan açtırcam ..

Tüm her sitede geçerlimi bu hede peki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Önemli olan kartın ismi değil visa veya master card olması bu 2sinden biri olduğu sürece işlem yaparsın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

*!Bir yığın TELefon konuşmasından sonra Aldığı şifre carcur hiç birini dinlemeden monitöre kafa atar!!!*

*!Ardından bir arkadaşını Arayarak GEcenin bu saatindede olsa Bir Garanti(Offf) Noktası bulmaya gider Annesinin kartı cebinde*

YUHA!

Gece gece üstümü giyinip iş çıkardım kendime..
Direk olarak Koşa koşa gidip SAdece bir hesap limitine bakıcam salak gibi!!![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...