Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eger karmaya inaniyorsaniz ;onceki yasaminizda kim oldugunuzu bulun

PiNk

Öne çıkan mesajlar

Yeryьzьndeki цnceki enkarnasyonunuzda bir kadэndэnэz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugьnkь Gьney Latin Amerika civarэnda bir yerlerde 000 civarэnda doрdunuz.

Bir dansзэ, юarkэcэ veya aktцrdьnьz..
Цnceki o yaюamэnэzdaki kэsa psikolojik profiliniz:

Daima yeni aзэklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamэ kafasэna sahiptiniz. Зevre o kafayэ sэk sэk yanlэю anladэ ancak bilgisine saygэ gцsterdi.

AHAHa dansöz diyor ya :) Aktör tamam da :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions

[Bu mesaj Deli333 tarafından 26 December 2003 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalık tabi,
yani düşünün benim doğduğum gün dünyanın heryerinde kimbilir kaç gün çocuk da dünyaya geldi. Hepimizin geçmişi aynı mıydı?[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey Kanada civarında bir yerlerde 375 civarında doğdunuz.

Bir artist, büyücü veya falcıydınız..

--------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Bohem ve gizemli bir kişilik, Allah vergisi bir hayli yetenek, antik kitapları anlama kudreti, büyücülük yeteneği. Karanlık kuvvetlerin bir hizmetkarı olabilirdiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Probleminiz kararlı ve sebatlı olmayı öğrenmek. Her talihsizlik güçlü iradenize çarpıp dağılmalı.[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm sonuç bana benziyor ama?
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız.
Bugünkü Güney Avustralya civarında bir yerlerde 1775 civarında doğdunuz.
Bir yol, köprü ve liman yapıcısıydınız..
Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi. Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler kralı olurdunuz.
Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisiniz[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Ablam buda

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız.

Bugünkü Yeni Kaledonya civarında bir yerlerde 1850 civarında doğdunuz.

Bir filozof veya düşünürdünüz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Size dünyayı algılama biçiminiz hep biraz farklıymış gibi geldi. Dersiniz: Şimdiki hayatınızda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek.[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Alaska civarýnda bir yerlerde 1675 civarýnda doðdunuz.

Bir desinatör, mühendis veya zanaatkardýnýz..

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:

Gerçek ve bilgelik arayýcýsý. Gelecek yaþamlarýnýzý görmüþ bile olabilirsiniz. Baþkalarý sizi geleceðe giden yolun aydýnlatýcýsý olarak algýlýyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþamýnýzda bazý konularda baþarýsýz olmuþ olmanýz. Önceki yaþamýnýzýn þimdikine aktardýðý ders ve vazife:

Yaþlý kimselere ve çocuklara yardým ederek dersinizi tamamlamýþ olacaksýnýz. Bu dünyaya zayýf ve kimsesizlere þefkat göstermeyi öðrenmek için geldiniz.

çok saçma birşey
ben birsürü soru sorup ona göre bi mantık kurup da sölicek diye düşünmüştüm
direk dogum gününü koyupda mantık kuramazsın anca burçlardan yola cıkıp sallıyor[hline]Grandmaster Hamburger
Estel_Anorien, 23 December 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
oooooffff.. Kimse isminin yanında bir gif var diye adam olmuyor..Bendede bi madalya bi title var.. adam mı oldum? Hayır...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz.
Bugünkü Ukrayna civarinda bir yerlerde 1775 civarinda dogdunuz.
Bir lider, binbasi veya yüzbasiydiniz..
Önceki o yasaminizdaki kisa psikolojik profiliniz:
Çekingen, temkinli, sessiz bir kisi. Bu yasaminiza kadar açiga çikmayi beklemis yaratici kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.
Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yasaminizda bazi konularda basarisiz olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardigi ders ve vazife:
Size dünyayi algilama biçiminiz hep biraz farkliymis gibi geldi. Dersiniz: simdiki hayatinizda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek.[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 26 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
Ya ben mi yanlis okuyorum?

20 kasim 1961'i su sekilde girin; Gün:20 Ay:09 Yil:61

kafam karisti...Bir bilmece felan mi var ;)[hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...

pauhaua adamalr daha aylarının farkında deiller cahiller bi de bu işlere el atmışlar :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Banada ilk başta saçmalık gibi geldi hatta hala öle geliyoda bişey çok dikkatimi çekti.

Bana 755 yılında Macaristan civarında yaşamış bi Astolog veya Astronomsunuz dedi.

Ben Okulda yapılan İlgi alanları Meslek seçimleri testinde Astronomiye ilgim %95 çıkmıştı testten. ve evet ilgi duyarım açıkcası. Enteresan.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Bir Avukat Bir Çapulcu veya Bir Tinerciydiniz...

Alakaya gelin ahha.Her neyse ciddi olanı...

[hline]
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Güney-Batı ABD civarında bir yerlerde 1775 civarında doğdunuz.

Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin![hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

yahu bana ne demeli ühüü

Bugünkü Kuzey Çin civarında bir yerlerde 700 civarında doğdunuz.

Bir kazıcı veya müteahhittiniz..

Asi tip. Her ortamda -politika, iş, din, ev idaresi- değişiklik için ilham olurdunuz. Lider olabilirdiniz.

Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisiniz.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

karmayla reenkarnasyonun pek bi alakası yok.

dedikten sonra

önceki hayatımda bir antrenör kuş böcek sahibiymişim. nası laf lan bu..

ayrıca hazır bi scriptin türkçeleştirilmiş hali bu. onu da diyim. başka ne gibi pürüz çıkartabilirim?.... mmm.. bu kadar.[hline] To resist change is folly.
To direct change is unlikely.
To co-operate with change is an act of intelligence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...