Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth vs Iron Maiden (a.k.a Remember Tomorrow)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

iron maiden daha güzel bence[hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

abi opeth i çok seviyorum düşünemiyceğiniz kadar çok ama hoşuma gitmeyen bişey var sanki gitar tonları mı kötü, armoni den mi anlayamadım uzun süre dinliyemiyorum bişeyler oluyo ve nefret ediyorum bi kaç sn. Ama sonra tekrar seviyorum. Şimdi niye anlattın diceksiniz bunları, iron maidenınki daha iyi. :)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Her şarkının orjinali makbuldür. Opeth adam olsaymış Remember Tomorrow'u cover'layacaklarına aynı teknikleri başka bir şarkıda kullansalarmış. Ama naapmışlar, usta demişler, Iron Maiden demişler, rica edip cover'lamışlar.

İkisi de farklı yorum. Karşılaştırılmaz ki... Bu Tarkan'la Mazhar Alanson'u karşılaştırmak gibi.

Iron Maiden da Black Sabbath'ın Paranoid'ini coverlamış, güzel de yapmışlar ama karşılaştıramayız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 03 January 2004 15:46 tarihinde demiş ki:
dinledim şimdi ama yinede iron maidenın yeri ayrı:)[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"

opeth harbiden farklı bir görüntü vermiş ama yinede Iron Maıdenın yeri ayrı. +1111111111111111111111[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...