Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KABLONET hızımı artırmak istiyorum

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

ya bende kablonet var (ankaradayım) ama ortalama 5-6 kb/s ile dl yapıyorum. millet 50-100k yla dl yapıyo hatta erutan diye bi terbiyesiz(:-)) 2mb ile yapıyomuş.
nedir bu işin sırrı bi programla veya bi pislikle felan hızımı artıramazmıyım?
yeter artık bıktım en fazla 15 k görmekten ya
banane ya ben de!

[Bu mesaj SilverSurfer tarafından 03 January 2004 12:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı uncap programları var dogrudur. hatta bi site de var ismini vermicem her türlü o tür progu bulunduruyo. cable
modem hack ile ilgili

Ama yapmak istediği iş kesinlikle yasaktır. Direk belli oluyo kablo yönetici firmasından
İlk yaptıgında sanırm arayıp Sert bi şekilde uyarıylolar.
2. seferde yaparsan kullanıcı sözleşmeni ve internet hesabını feshediyorlar diye biliyorum.

Önerilmez![hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

öyle modem hack kullanarak yüksek hız yaparsan farkedilmesi çok muhtemel ve kolay. farkederlerse sözleşmeni fesh ediyolar gak diye kalıyosun. tasvip ve tavsiye etmiyorum yani.
öyle ben hep yapıyorum kimse farkıma varmıyo süperim diyenlere de bakma yarısı kolpadır (speed hack açılır ayarı yavaşa getirilir, 43908 mb/s ile download yapılır. veya öyle zannedilir) öteki yarısı da allah allah niye bağlanamıyorum internete diyodur.[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

Farkedilmenizin tek nedeni, Kablomodemin SNMPd sinin acik olmasi. Boylelikle ne nerede hangi hizla ne yapiyor rahatlikla gorulebiliyor. Ayrıca son zamanlarda bir de NTP kuruluymus, belirli zamanlarla Time Serveri ile kendini syncronize ediyormus..

Yani NTPd kuracaksiniz da, kablomodemi kirip SNMP 'yi kapatip, NTP 'yi kendiniz gibi gostereceksiniz de.. İş de iş..

Onun yerine misler gibi 10 kb/sn ile 2 gün açık bırakın makinanızı, hem zibidilik yapmamış olursunuz, hem sizden bilgisi bir hayli üstün insanlarla dalga geçmemiş olursunuz, hem de kablointerneti biraz daha kullanabilme şansınız olur.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 03 January 2004 15:37 tarihinde demiş ki:
eheheh ben 2mb le dl yaparım gardaşım kimse karışamaz bana hack te kullanırım meck te :P[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu

yahu yaptıgın marıfetmıs gıbı bırde yuzsuzce buraya yazıyorsun. Aferım sana. Ne cıns adamlar var ya.[hline]Bilginin efendisi olmak için,
Çalışmanın uşağı olmak şarttır.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 03 January 2004 16:36 tarihinde demiş ki:
ya söyle naapıyosan bizde yapalım kardeşim yabancı değiliz.
şurda bizbize takılıyos delirtme beni

Yasaktır kötü bişeydir hededir hödödür diyoz anlamıon galiba?

Ok TaQıl Sen.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Bu yapılıyor evet.
Kesinlikle önermiyorum.
Ha deniyecem diyorsan dene buyur.Internet bağlantını 5 dakika yada check ne zaman denk geldiyse o zaman kesiyorlar.Arıyorsun "Abi ya denedim bişi bi daha yapmam böhü" diyorsun açıyorlar.Bir daha yaparsan bağlantı toptan gidiyor.

Ama mesela checkleri düzenli olarak takib etmeyi başarırsan ve istediğin zaman açıp kapatıcağın bir program ayarlıyabilirsen bunu yapabilirsin.Ama 1 ay sonra bunuda anlarlar ve bağlantın uçar.

4.59 saniyede bir aç kapa aç kapa anan ağlar hiç gerek yok.

Legal kullanın neyinize yetmiyor.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

haberiniz olsun, adamların faturanızı o ay yaptığınız en yüksek bağlantı hızına göre düzenleme hakları var. (bakınız sözleşmeniz). tehlikelidir, değmez, sabah akşam aç kapa aç kapa uğraşıp maymun olursunuz. ayrıca bi daha kablo hizmeti alamama gibi cezası da mevcut.[hline]tüm dünya nüfusunun yokolduğu büyük savaştan sonra hayatta kalan tek kişi evde oturmaktadır. kapı çalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Haa bak SilverSurfer'cım hala yapıcam ulan ben diyosan buyur yap.

Ama Sora Dial-Uplardan girip Böhüüüüüüüü Kestiler Kablo baglantımı Feshettiler Böhüüü Diye Topic açarsan çok dalga geçilirsin bunuda unutma.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 03 January 2004 18:33 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 03 January 2004 15:37 tarihinde demiş ki:
eheheh ben 2mb le dl yaparım gardaşım kimse karışamaz bana hack te kullanırım meck te :P[hline]morning morning where are you going?
Frp-tr.net
Aysikyu

yahu yaptıgın marıfetmıs gıbı bırde yuzsuzce buraya yazıyorsun. Aferım sana. Ne cıns adamlar var ya.[hline]Bilginin efendisi olmak için,
Çalışmanın uşağı olmak şarttır.

hiçbirşey kullanmıyorum acins dc++ de 2mbit le download ediyorum ama dc++ harici programlarla 20k dan yukarı cıkmıyor max 20k[hline]morning morning where are you going?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı görünce fax cekmeni önericektim . Derdin başkaymış. 64 baglantı vardı bizimde 7-8kbs download . deli olurdum. Fax cektik 128 yaptık. 25kbs dl yapıyorum . idare eder yani memnunum yinede :) Karşıda telekom var . herıflerın adslı 3-4kbs download yapıyor . mAHUAUHAHU ne gülüyorum ya. Herıf gecen hafta makınasını yakmış . gittik yenı ıslemcı fılan taktık . bizim internet neden yavaş diyor? Telekomcu sensin kardeşim.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

google.com dan arat bak neler çıkacak karşına
ads speed yada cable speed hangisini istiyorsan.
eğer doğru yolu izlerseniz iyi bişey çıkacak karşınıza ve kurduktan sonra 128 olan bağlantınız yine 128 olacak ama aradaki fark 128 de tam verim alabileceksiniz yani oranlama hep maksimum olacak bunun içinde değer gibi.
diğer olay ise yok bağlantım 2mb çıkardım falan demeleri doğru olabilir ama yakalandıklarında alacakları cezayı görmek istemem telekom sözleşmeyi okumadan yapılıyor bunlar sanırım . Daha önce gözlerimle gördüğüm bir olay bu .[hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
TR-Game Owner
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...