Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wireless Jack

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Evet konserlerde falan görüyorum genelde. Belki 3-4 aydır da konu açıcam hep unutuyorum. Bu adamlar nerden buluyolar wireless jack leri.(jack böle yazılıyodur işallah bu arada. :)). Pahalı bişey midir? Nerden bulunur vsvs..[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliyim merak ettim. sağolun. bu aradaj jag mış o da iyi. :)[hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..

[Bu mesaj Solonor tarafından 04 January 2004 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gerekli değil sahne olayları dışında.
Sen bilirsin tabii.

Bu arada Jack'tır o Jag dediğiniz gerçekten hehe =)...

Jacklar: Gitarların seslerini yükseltmek amacıyla amfi vs. gibi elektrikli aygıtlar kullanıldığında, elektrik akımı haline dönüşen ses dalgalarını taşımak amacıyla kullanılan kablolardır. Jacklar stereo ve mono olarak iki şekilde incelenebilir. Bir stereo jack’ın içinde, mono jacktan farklı olarak 2 yerine 3 küçük kablo vardır. Delay Chorus vs. gibi efektler kullanılırken, sistemde birden çok hoparlör varsa, stereo jack kullanılması tavsiye edilir. Bu tür efektler kimi zaman sesi ayırarak farklı hoparlörlere farklı sesler gönderirler. Delay efektinde ilk yankının soldan, ikincisinin sağdan duyulması gibi. Jacklar aynı zamanda bir elektro gitar kullanıcısının en çok arıza yapan ekipmanlarıdırlar.Elektro gitar kullanıcılarına eğer bilmiyorlarsa lehim yapmayı öğrenmelerini tavsiye ediyoruz. İlk bozulacak şey akorddur, sonra jack gelir.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...