Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mef dersanesi öss denemesi (a.k.a heyecanlanma)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 04 January 2004 16:22 tarihinde demiş ki:
bi ülkede herkesin okuması gerekmez doğru, ama okuyabilecek ve iyişeyler başarabilecek insanların okuması gerekir.

mesela karpuz bunlardan biri, ve üniversite okuması mantıklı.

ha sen kendini onlardan biri olarak görmüyosun heralde. olabilir.[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

itüye gireceğim diye bir iddiam da yok hatta giremem. Yani inek olacak kadar ders çalışan biri değilim. Kısacası evet kendimi inek olarak görmüyorum.
Ama sen görüyorsun herhalde. Olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Evo'nun konuşması bizim oğlan zeki ama çalışmıyor geyiğini hatırlattı bana.
Öss'de iyi bir puan için inek olmak gerekmez. Lise (2 ve 3 dışıdna ) ve ortaokulda öğrendiklerin sayesinde iyi bir analitik düşünce ve pratiklik kazanmışsan öss vız gelir tırs gider( Tabi bunu fen bölümü öğrencisi için geçerli ).
Yani sen kazandın demek ineksin; ben kazanamadım inek değilim, normal biriyim demek yanlış.[hline]The Crow
Sosyal ağlarda paylaş

inek mi? heh "inek" lafı disiplinsiz adamların düzenli çalışma prensibini geliştirmiş insanlara çoğu zaman kıskançlıktan dolayı taktıkları bir lakabdır... ben ise "inek" diyebileceğim şeyi ders çalışmak adına sosyallikten çıkmış insanlara kullanırım... ben inek değilim gerçekten çok az ders çalışıyorum... zaten lise-1 in ortalamasının bu kadar düşük olması da buna bir göstergedir... ama ders çalışmak da isterdim, ben disiplinsiz bir adamım iradesiz bir adamım... Ha, bazen gerektiği zaman çalışmıyomuyum? tabii ki çalışıyorum ama bütün günümü derse mi ayırıyorum? tabii ki hayır...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...