Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

L-Carnitine

onurf

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 1 yıldır aralıklı olarak ağırlık çalışıyorum. Eski halime göre vücudumun şekli de değişti ama sorunum eski kilolarımdan olacak karın bölgemdeki yağlar. Kardiyovasküler çalışmaya başladım bir kaç aydır, pek bir fark hissedemedim.

Şimdi sorum; Carnitine kullanırsam benim sorunumu çözebilir mi? İnternetten biraz araştırdım glikojen depolarından önce yağ yakımını sağlıyor vs. diyolar. Ve en önemlisi bir zararı var mıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 3 senedir falan falan(son 1,5 sene devamlı)bodybuilding yapıyorum...
ARkadaşım eğer bulk çalışıyorsan o yağları dert etme.Çünkü bulkta hayvan gibi kilo alıyorsun.NE zaman bir gün definisyon programı yapmaya karar verirsin o zaman diet+cardio antremanlarına başlarsın...
Zaten senin şu anda yapacağın mekik,twist,çakı vb. hareketler bulk çalışmada şekillenmeyi sağlar sadece[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

Salonda bu işin içinde olan bir kaç kişiyle konuştum ramses'in dedikleriyle paralel şeyler söylediler. İlk olarak normal bir diyetle kilo vermem yağ kütlesiyle kas kütlesini azaltır dediler. Eh bu da bana ters düştü biraz.[hline]The Crow
Sosyal ağlarda paylaş

Acıkcası bi$i merak ettim bayaa agır mı calı$ıyosun yoksa sadece vucudu $ekle sokmak icin mi ?[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...