Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birkaç eski şiir, yazı... karalama işte

bedeviizz

Öne çıkan mesajlar

Açık konuşurum kusuruma bakma lütfen tarzını sevmedim yani bu tür tarzlarda duygu yükünden çok sıkıştırılmış zerre zerre serpiştirilmiş betimlemelerle karşılaşmak bana hiç haz vermiyor okurken.Ama kendi adına ve bizimle paylaştıgın için teşekkürler bu yüzden eleştiride de bulunmayacağım...[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

"Sensizlik" oldukca güzel bir tat veriyor..

Diğerlerinde ise en çok "hayat"ta buldum eksik parçaları..

Oldukca güzel ikiside..

Yazmaya devam,taki gelene kadar o son an..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler ikinize de.

mumi, beğendiğine çok sevindim. ya da birinin beğenisi çok güzel... amaan neyse =] çok sağol.

soulbringer keşke eleştiride de bulunsaydın. başkalarının bu karalamaları okuduğunda neler aldığını merak ederim. açıkçası eski yazılar bunlar, hatta ben daha fazla eleştiriyorum. yalnız birşey merak ediyorum. betimleme yapmadan (yani öykü kişisinin bulunduğu ortamı canlandırmadan) nasıl bir duyguyu anlatırım bilemiyorum. hatta duygu gaz moleküllerinin oluşturduğu ya da metre cinsinden ifade edebileceğim birşey değil ki =] duygunun kendisi ancak senin hissedebileceğin şeydir, 6 milyar farklı duygu var. bilmiyorum başka nasıl anlatayım duygularımı. yazarlık da bunu sözcüklerle anlatabilme gücünde gizli sanırım. demek ki daha on fırın ekmek yemem gerek =] neyse, teşekkürler yeniden.

[Bu mesaj bedeviizz tarafından 02 January 2004 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...