Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en garde!

farewell

Öne çıkan mesajlar

kiliçlar çekildi. iki rakip birbirlerine , derisini yüzmeye yemin etmişçesine bakiyor. adimlar atiliyor.. birer birer sakince. boyun damarlarindaki şişkinlikler , ikisinin de birbirlerine ne hadar benzediklerin ele veriyor zaten.. yüzlerine bakmaya gerek duyulmasa bile.. karşilikli duruyorlar.. bir tanesi sigarasini yaktiktan sonra , o sert bakişinin yerini , alayci küçümser bir bakiş aliyor. diğeri ise her zamanki o mağrur görüntüsünü bir kenara birakirken , içinde kontrol edilemez duygularini gözbebeklerinden çikan tokmaklara dönüştürüp , sanki gözlerini dövüyolarmiş gibi ağlamaya başliyor.. hala ayakta..

ikisi ne kadar benziyor birbirlerine görünüşte. ayni bedeni , ayni beyni paylaşiyorlar halbuki. birbirlerine bu kadar düşman olmalarinin sebebi de belki ikisinin tamamen zit olmasi.. birbirleriyle ölümüne dövüşmek üzere olan "ben" ler arasinda hakemlik yapiyorum.. gerçek bir hakem.. tamamen tarafsiz.. ama hiçbir zaman kimse kazanamiyor..

sanirim , bedenim tüm fonksiyonlarini yitirene kadar kendimle dövüşmeye devam edeceğim.. ama hangi taraf olarak?..

e ben beni yenersem , kim kazanicak?..[hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...