Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Annem

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Ben bir zamanlar Unicorndum Anne... Hala izlerini taşıyor, anılarını biriktiriyorum. Yıllar geçtikçe olgunlaştım, ve halen olgunlaşıyorum zaten... Hayata gözlerimi açtığım, senin o sıcak dokunuşunu hissetiğim anı hatırlıyorum... Ne tuhaf değilmi, kim nasıl hatırlıyabilirki? Ben hatırlıyorum işte, hala o unicornluğumun izlerine taşıyorum demek...
Beni o masallardaki leylekler getirmedi bu dünyaya, beni siz getirdiniz... Sen ve Sen... Sen mis kokulu biricik annem...
O zamanlar ne kadar güzel gelsede dokunuşun, nedense bugün tahammül edemediğim hissler uyandırıyor içimde anne... Bu Senden kaynaklanmıyor Anne, lütfen üzülme... Benim yaşadıklarımın sonucu takınmak istemeyip ama nedense karşı koyamadığım bir tavır bu... Lütfen aldanma Annem, gösteremiyor olsam bile, bugüne dek beni yüz üstü bırakmayan tek insan, yaşadığım en güzel hayalsin... Seni seviyorum Annem...

17.12.2003
...Diablesse...[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 19 December 2003 13:05 tarihinde demiş ki:
uoya bu kadar kaptırmayın kendınızı bu kadar guzel yazılan bır yazının ıcınde bıle bellı edıyorsunuz uocu oldugunuzu yapmayın etmeyın[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

Unicorun'u neden sadece uo ıle ozdeslestırdınkı ?[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

Uo ile unicorn un ne alakası var yani Llama...
Senin nikin neden Llama yani o zaman o da uo da yokmu?

Unicorn bir semboldur. Bir unicorn düşün ve neyi simgeliyor olabileceğini düşün...
Unicorn kendimi bildim bileli kendimi özleştirdiğim bir varlıktır. Benim için özel bir anlamı vardır.

Uo imiş... ![hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

Llama uo dan aldıgım bır nıcktır o bınegı oldum olası cok sevmısımdır ama artık butun nıcklerım nerde oılursa olsun Llama yaptım ve alıskanlık halıne geldı ve unıcornu dusundugumde bır at gelıyor bembeyaz aklıma ve ordanda uo gelıyor ben ne yapayım[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

Bıldıgım kadarıyla beyaz dısında da degısık renklerıde var. Ozellıkle sıyah olanlarına bıtıyorum. Bende unicorn olabılırım. o yuzden hak verıyorum arkadasıma. hatta bır ara unicornla ılgılı bır sıte bulmustum. ozellıklerını okuyunca sasırmıstım. cunku bende o ozellıklerı tasıyordum. unicorn sonradan olunmaz, dogustan olunur :D[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 20 December 2003 00:37 tarihinde demiş ki:
Bıldıgım kadarıyla beyaz dısında da degısık renklerıde var. Ozellıkle sıyah olanlarına bıtıyorum. Bende unicorn olabılırım. o yuzden hak verıyorum arkadasıma. hatta bır ara unicornla ılgılı bır sıte bulmustum. ozellıklerını okuyunca sasırmıstım. cunku bende o ozellıklerı tasıyordum. unicorn sonradan olunmaz, dogustan olunur :D[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"

=o) imzamda Dark unicornum zaten =o)
Albert Einstein
[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

Unıcorn konusuna degınılıcek olursak avrupa kokenlı bır efsaneden dıle gelmıs dolu destan a da onculuk eden buyu guclerı oldugu bıle soylenen tek boynuzlu at sakın Pegasus la karıstırmayın o baska bır zımbırtı...Birde bu unıcorn saflığı ve masumıyetı bayanlara cok eskılerden berı yakıstırılan bır ıltıfat sıfatı ozellıgıde tasır.Yada yalnız kalan genc bayanların bu sıfatı ustlenmesı de olasıdır yanı bıldıklerımı paylasayım dedım...

Guzel yazı ama anlatım kısıtlaması daha uzunu daha makul olurdu kanaatımce saygılarımla Soul...[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 22 December 2003 01:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olayin unicorn boyutu ile değilde annelere karşı gelişen bu ilginç tavır konusunda bişiler sölemek isterim;neden yaş ilerledikçe annelerimizin haraketleri batar yada onlara tahammülümüz azalır.İçimizdeki sevgi ve saygı daha anlamlı ve derin hale gelmesine rağmen,bunu anlamam işte.Ben bu yaşımda bile halen anneme en içten şekilde sarılır,artık o beni kucaklayamasada ben onu kucaklar evin içinde koştururum.Bu tabi sembolik bir tavır örneği ama demek istediğimi analatabildiğimi düşünüyorum.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben annemı cok sevmeme ragmen, ne doyasıya sarılırım, ne operım, ne de sevgımı belırtırım. Yapamıyorum ıste. Olmuyor. Herkese karsı sanırım boyleyım. Sevgımı gosteremıyorum. Kotu bır huy bılıyorum.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

konusulan bu ama tartışılan unicorn kavramı olduğu için ayrıca değindim.Size bir tavsiyede bulunacağım haddim olmadan;bu gün eve vardığınızda annenizin yanına gidin ve ona seni çok seviyorum diyip olabildiğince sıkı sarılın.Korkmayın bişi kaybetmezsiniz daha sonra o gözlerindeki parıldamya ve mutluluğa bakın bunun vereceği tadı başka bişide bulamazsınız.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 19 December 2003 13:05 tarihinde demiş ki:
uoya bu kadar kaptırmayın kendınızı bu kadar guzel yazılan bır yazının ıcınde bıle bellı edıyorsunuz uocu oldugunuzu yapmayın etmeyın[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

Zuhah LoL iyi guldurdun lama. Unicorn sadece uoda var zaten hah. Bişey bilmedigini belli oluyo.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 26 December 2003 21:28 tarihinde demiş ki:
unicorn gavur işi bişeydir,adamı dinden çıkarır :-)[hline]eclipse:eive ikeste

ne gavuru at bizim töremizde vardır bre...

Lost Paths Of Unicorns - Galadriel

A breeze is tearing down the leaves of the trees
That are falling asleep in the colors of Fall

Again, I can hear that strange beat of the Earth
That melancholy neigh and sorth of the nostrils

The strokes of hoofs sound again over the land
I can see them again galloping gracefully
Their blowing white manes, a tender sharp horn on their brow

Only a virgin could touch their grace
And feel the touch of their eyelashes in her palm
Just today, when I'm scrolling across the forest
And that ancient touch is warming my palms