Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anathema - A Natural Disaster

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Kimsenin zorladığı yok zaten. Hitap ettikleri kesimi yavaş yavaş kaydırmaya çalışıyorlar. Brutal halinden beri kendisine edindiği dinleyicileri var grubun bi kere, başarılı bir şekilde kaydırma işlemini gerçekleştirdiklerinin kanıtı olarak parıldıyor bu gençler :)

Albümün sufer olduğunu söylemeye gönlüm elvermez, Pulled Under at 2000 Meters a Second fena değil. A Natural Disaster gerçekten albüme ismini veren şarkı, melodiler, vokal çok iyi ayarlanmış. Are you There fena değil. Enstrümantal şarkılarıda fena değil. Orta şekerli, hoş bir albüm olmuş.

Öptüm ellerinden.[hline]Life is just a dream.
Sosyal ağlarda paylaş

Nette dolasip biraz Anathema nin yaptigi interview lari okuyun.
Adamlar biz sesimizi degistiriyoruz, ilk albumlerimizden kalan metal sever fan kitlesi eger bizim kotulestigimizidusnuyorlarsa burda-soyleyemeyecegim-ama-kufur-olduguna-%100-emin-oldugum-bir-sey yapsinlar diyorlar her yerde.

Album gene iyi, ha bi Judgement, bi Eternity iolamaz asla, ama bence yaptiklari muzik turune gore iyi bi album. Anathema ya gore iyi bi album degil, ama olduler deneiblir mi, hayir[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

Anath T S Enigma dan soğra benim için değişti.. Metallica nasıl Rockica'ya dönüştüyse Anath ta aynı dönüşümü yaşadı.. Ben sert Anath ı bu haline tercih ederim dabi ki.. Ama herkes istediğini yapıyor.. Sadece he demek zorunda kalıyoruz. Bu şarkılar da güzel kendi tarzında.. Başka diyebilecek bir şey yok. Yaş ilerledikçe sound da yumuşuyor.. Genel istatistik bu. İstisnalar var dabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Anathema nin Doomunu sevenlerin fazla begenmeyecegi, ama yine de gerek ses gerek muzik konusunda guzel olan, tek sevilmeme sorununun beklentimizin yuksek oldugu bir album olmasi.

Yoksa severek dinliyorum albumu surekli, acip doom metal yaptiklari donemi de dinleyebiliyorum, Eternity de dinleyebiliyorum hala.[hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...