Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL fiatları haziranda artıyormuş

Odune

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar sitesine bakmadım daha ama sizlere kötü bir haberim var bugün ufak bir işim vardı o yüzden telekoma gittim. ve orada bir yazı gördüm "şimdi başvurun hazirana kadar indirimden yararlanın" diyordu bende oradaki görevliye sordum nedir bunun açıklaması haziranda zammı yapacaksınız dedim ewt dedi. iide yeni indirdiniz fiatları ne bu acele dedim. birşe demedi. adam çekmeye çalışıyorlar sanırım istedikleri kadarınıda çektiler. şimdide bu işin kaymağını kepçeyle götürmeye çalışacaklar. anlamadım bu işten. neyse bari adam akıllı hizmet versinlerde .....!!!!!![hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah öle olurda fiatlar beklediğimizden daha aşağıya iner. hem pahalı kullanıyoruz (bunada şükür) yurtdışına göre hemde hizmet alamıyoruz. hemde adamlar ne derse kabul etmek zorunda kalıyoruz. bence haksız bir kazanç oluşuyor. en güzeli rekabettir.
rekabet=kaliteli hizmet+ucuz hizmet bence her ne kadar türkiyede bunun örneklerini pek fazla görmesekde!![hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

Haziranda tekrar 60 milyon olucak.
Yani çoğumuzun zaten ödemeye razı olduğu miktar.
Telekom indirime gitmeseydi şu an hala 60 milyon ödüyor olcaktık 128k için...

Şöyle düşün, şimdi abone olun hazirana kadar indirimli diyo.
Yılbaşından sonra abone olanlara 60 milyon ve haziranda zam yapıcaz denmiyor.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

hın hın hın hın :)

Ortalık çoook pis karışacak.. :) Telekom sektöründe çalışan birisi olarak gelen haberler, yapılan açıklamalar, şirketler'in yaptığı yatırımlar ve bu yatırımlara ( kanun yok istediğimi yaparım mantığı ) karşı Telekominikasyon Üst Kurulu'nun yapacağı hamle merakla bekleniyor..

Hın hın hın izliycez ve görücez...[hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...