Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hep Futbol

Serkanow

Öne çıkan mesajlar

bnm şöle bi düşüncem var;
insanlar yapabildiği şeyler hakkında konuşmayı sever, sonuçta o konuda azçok bir bilgisi oldugunun farkındadır,
şindi basket voleybol veya ne biliim atletizmde o sporlara dayalı çok daha fazla yetenek gerekirken futbolu daha çok kişi rhat oynayabilio.
Ayrıca futbol basket gibi özel bir top ve pota gerektiren bi oyun da deil, al teneke kutuyu oyna sokakta.
Sonuçta insanalr daha çok yapma imkanı olduğu şeyler hakkında daha kolay ve zevkli yorum yapabilio[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hmm niye herkesin aklına spor dendiginde futbol geliyo bidüşünelim
senin nickde bulgar futbolcular gibi olmus
;)[hline]Grandmaster Hamburger
Estel_Anorien, 23 December 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
oooooffff.. Kimse isminin yanında bir gif var diye adam olmuyor..Bendede bi madalya bi title var.. adam mı oldum? Hayır...
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden ya bende bıktım abi bu futbol olayından tamam seviyorum izliyorumda sadece seyirci olarakta bence başka sporlarıda konuşmak gerek yelken konusunda konuşmak isteyen varsa seve seve konuşalım mesela dimi ama... :-)[hline]...bekliyorum kaderin elini sıkmak için.
Kararmayı bekleyen aLaCaKaRaNLıK gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

BAsketbol gibi heyecanlı her an skorun değişebileceği ortalama 80 sayının atıldığı bir spor varken genellikle orta sahada top dolaştırarak 90 dakikayı gçirmeye çalışan insanlardan kurulu bir futbol liginin yayını için milyonlarca dolar teklif ediliyor ve basketbol ligini trt komik bir ücrete yayınlıyorsa burada bir tuhaflık vardır...Ayrıca futbol küfretmeye en yatkın oyundur,iki takım da köt oynar küfredersin,gol yersin küfredersin,ee Türk toplumu da küfrederek deşarj olmaya bolca kullanan bir toplum olduğuna göre futbol olması normaldir[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

[Bu mesaj Khirsah tarafından 26 December 2003 10:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani basketbolda skor değişiyor öle mi ?
Basketbolu severim ama hiç bir maçını izlerken heyecan duymadım ne yazık ki
senin bahsettiğin gibi nerdeyse ,
1) NBA de bu sene kim şampiyon şuanda söleyebiliyor musun ?
2) Daha önceki senelerde NBAde Bulls zamanında Jordan zamanında Bullsun kupayı alıp almıycağına dair en ufak bir şüphen oluyormuydu ?

1)Bu sene Şampiyonlar ligini kim kazanıcak biliyormusun ?
2)Avrupa şampiyonasını kim kazanıcak biliyormusun ?
3)Geçen sene Milanın Şampiyonlar ligini Kazanacağını bilebilirmiydin ?
4)Galatasarayın Real Madridi yenip super kupayı alıcağını yada UEFA kupasını ?

Futbol bu nedenle seviliyor, ve bu nedenle baskete göre kat ve kat heyecanlı bir spordur...
Tek düze maç skorları minimumdur. Bu sene türkiye ligi diceksiniz topiclere bakarsanız yada yazarları okursanız zaten budurum esefle insanları rahatsız ediyor tadı kaçtıo ligin deniyor...

Kimse yapma imkanı olmayan sporlardan fazla hoşlanmaz bunun yanında kimse sonucu belli sporlardanda hoşlanmaz ,
Benim üstünde saatlerce konuşacağım spor beni heyecanlandırmalı ki bu diğer sporlardan hoşlanmadığım manasına gelmese bile...

Mesela Derin su oltacılığı ve zıpkınla avlanmakdan cok hoslanırım ama bu konu sadece beni heyecanlandırır.
Konsurken kimse o konu hakkında ortak bir yorum yapamaz ?

Ama Futbol veya diğer takım sporları öle değil bir takımın taraftarlarının bir kısmı ortak duygu ve düşüncelere sahiptirler vede bunu paylaşmakdan aynı görüşe sahip olmayan insanlarla
konuşmakdan zevk alırlar..

Biraz olaya tarafsız bakabilirseniz neden futbolun konuşulup tüm dünyada diğer sporların 3-4 planda kaldığını anlarsınız...

Amerikadada NBAden cok yanlıs bilmiyorsam Madden Konusuluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 26 December 2003 10:26 tarihinde demiş ki:
BAsketbol gibi heyecanlı her an skorun değişebileceği ortalama 80 sayının atıldığı bir spor varken genellikle orta sahada top dolaştırarak 90 dakikayı gçirmeye çalışan insanlardan kurulu bir futbol liginin yayını için milyonlarca dolar teklif ediliyor ve basketbol ligini trt komik bir ücrete yayınlıyorsa burada bir tuhaflık vardır...Ayrıca futbol küfretmeye en yatkın oyundur,iki takım da köt oynar küfredersin,gol yersin küfredersin,ee Türk toplumu da küfrederek deşarj olmaya bolca kullanan bir toplum olduğuna göre futbol olması normaldir[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

[Bu mesaj Khirsah tarafından 26 December 2003 10:29 tarihinde değiştirilmiştir]

ingilizler,brezilyalılar da futbola tapıyo hadi biz küfür ediliyo diye seviyoruz ne alakaysa onlardamı küfrediyo.
ecnebilerin bi bildiği vardır heral.basketbol amerikada birinci spor başka hiçbir ülkede bir numara değil.hoş ben severim basketbolu oynarımda izlerimde ama görüşlerine katılmıyorum[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
düşünüyosun tamam
ama senin düşüncen bu
dogrusu ise sporlar arasında nasıl bizde futbol on planda ise orada basketbol on planda

cocuklar daha küçük yaştan sokakta bizimkiler gibi futbol oynamıyo basket oynuyorlar
her mahalelde heryerde basket sahaları var
bizde mahalle arası futbol maçı yaparlar orda basket macı yapıyorlar

belgeselde izlemiştim kafadan sallamıyorum yani[hline]Grandmaster Hamburger
Estel_Anorien, 23 December 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
oooooffff.. Kimse isminin yanında bir gif var diye adam olmuyor..Bendede bi madalya bi title var.. adam mı oldum? Hayır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...