Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Lonca Kuruluyor!!!

game947

Öne çıkan mesajlar

Ben SWG de bir lonca kurmayı düşünüyorum bütüm mesleklerden olunabilir amaç bütün türkleri bir alanda toplamamız ve grup olarak çalışıp gereksinimlerimizi daha kolay ve daha ucuza yapıp ayriyetten exp point kazanmak.Bütün türlerin birleştiği bir loncayı yıkmak imkansız olacaktır : ) )
İlgilenenler foruma mesaj bırakabilirler.[hline]: ) ) )
Sosyal ağlarda paylaş

önemli olan malzeme değil önemli olan herkez kendine düşeni yapması sonuçta bounty hounter da bize düşmanlarımızı katletme işi yapabilir ve para toplayabilir.Aslında benim amacım herkez kazancının %20 sini versin geri kalanı ona kalsın ve o biriken paralarla daha fazla para ve exp point kazanmamızı sağlar.İlgin için teşekkürler.Gruba seni de bekeleriz[hline]: ) ) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
game947, 10 September 2003 12:00 tarihinde demiş ki:
Server:Eclipse
Nick:Womcabba
Şehir:Naboo olarak düşünülüyor ama değişebilir[hline]: ) ) )

Tek bir serverda yapmayı düşünmüyorum.Türklerin bol bulundukları serverlarda lonca açıp türkleri bir loncada toplama amacını taşıyorum[hline]: ) ) )
Sosyal ağlarda paylaş

Güzl bir fikir gercekten türkleri aynı Lonca altında toplamak birlik yaratmak , zaten Eclipse serverında Naboo-Theedde DarkLegionda bu amacla kuruldu , eger sende Eclipste kurmayı dusunursen Pa yı zaten birlik olmak icin pa mıza katılmıs yaklasık 40 turkte senin kurucagın pa ile birlikte kardes olup zaten olusmus turk gucunu dahada guclendiririz.
Dier server lar icinse eger baska bir kuran yoksa tabi kurman cok iyi olucaktır.[hline]Eclipse - ' Belki Bir Gun Yeniden '
Memleket : Naboo-Theed
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Levent, 10 September 2003 12:23 tarihinde demiş ki:
Güzl bir fikir gercekten türkleri aynı Lonca altında toplamak birlik yaratmak , zaten Eclipse serverında Naboo-Theedde DarkLegionda bu amacla kuruldu , eger sende Eclipste kurmayı dusunursen Pa yı zaten birlik olmak icin pa mıza katılmıs yaklasık 40 turkte senin kurucagın pa ile birlikte kardes olup zaten olusmus turk gucunu dahada guclendiririz.
Dier server lar icinse eger baska bir kuran yoksa tabi kurman cok iyi olucaktır.[hline]Eclipse - ' Belki Bir Gun Yeniden '
Memleket : Naboo-Theed

Eclipse'de hali hazırda kurulmuş bi PA var zaten. İkinci bi PA kurup ekstradan masraf yapmaya ve bölünmeye gerek yok bence. Dark Legion içinde bu konuda bi yapılanmaya gidilirse herşey hallolur. Womcabba, sen de PA'ya katılıp bu yapılanmayı gerçekleştirebilirsin...[hline]Devvo Ki'yyst, Novice Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Teşşekürler ama ben yenilik peşindeyim.Benim düşündüğüm şeyler daha farklı ve benim amacım türklerle rekabet değil tam tersine birlik.Teklifin için teşekkür ederim[hline]: ) ) )

Ve ayrı ayrı olanlarında bir loncada birleşmesini hedefliyorum ben.İster newbia olsun ister master olsun güç için birleşmek gerek

[Bu mesaj game947 tarafından 10 September 2003 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
game947, 10 September 2003 12:32 tarihinde demiş ki:
Teşşekürler ama ben yenilik peşindeyim.Benim düşündüğüm şeyler daha farklı ve benim amacım türklerle rekabet değil tam tersine birlik.Teklifin için teşekkür ederim[hline]: ) ) )

Ben rekabet etmekle ilgili bişey dememiştim ama???[hline]Devvo Ki'yyst, Novice Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
game947, 10 September 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
said:

Tek bir serverda yapmayı düşünmüyorum.Türklerin bol bulundukları serverlarda lonca açıp türkleri bir loncada toplama amacını taşıyorum[hline]: ) ) )

Bu arada bütün serverlarda lonca açmak biraz zor olmaz mı? PA Hall'u kuracak ve maintenance costu ödeyecek bi karakter geliştirmek bence imkansız gibi... Bütün serverlarda yani...[hline]Devvo Ki'yyst, Novice Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse

[Bu mesaj DA2019 tarafından 10 September 2003 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eclipse haricinde türklerin bol bulunduğu serverlara açıcam zaten ama benim planım herkeze çok şey katacağı için Eclipse de de açmayı düşünmüştüm ama eğer katılmak isteyen olmazsa açmam[hline]: ) ) )

Buna dayanarak,Ben Eclipse de bir lonca açsam kaçkişi gelir bana özel mesajla mail adresinizi atarsanız size yapacağım şeylerden daha ayrıntılı bahsetme fırsatını dayakalamış olurum.İlgilenen ler nicklerini ve bulundukları serverları yazabilirler(planım sadece Eclipse için değil!)

[Bu mesaj game947 tarafından 10 September 2003 13:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle ortada mazur görülecek birşey yok.Benim kurmayı düşündüğüm lonca tarzı tüm türklerin ve eğer girmek isterlerse yabancıların bulunduğu bir lonca kurmayı düşünüyorum.Böylece bu birlik vedostluktan sonsuz bir güç doğacak.Ama grupta herkesin yapması gerekeni yapması en önemli faktör olacak mesela bir scout bize ve ordumuza yaratık ğitecek seferlerde bize kamp kuracak,gbir droid enginner bize her türlü droid yardımında bulunacak ve bende bir Droid engineerim ve bende diğer 'de' lar gibi kendi paramı kazanıcam konunun başını da okursan biraz daha aydınlanacağından eminim.Umarım seni aydınlatabilmişimdir[hline]: ) ) )
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kurduğum sistem her kurul toplandığında masaya yatar ve değiştirilmesi gereken birşey varsa değişir ve üyeler herzaman istediklerini özgürce söyleme hakkına sahiptirler üyeleri temsil eden insanlara üyeler fikirlerini bildirir ve temilciler de bunları toplantılarda bana sunar ve kararlarımızı veririz.[hline]: ) ) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Dostum Womcabba,

Bana oyunda eclipse de olduğunu söylemiştin, ava avaturk foruma aşağıdaki mesajı yazmışsın:

"game947
msg:28 10 September 2003 20:25 [ özel mesaj at ] [ msg degiştir ]
--------------------------------------------------------------------------------
Bilgilerin ve yardımın için teşekkürler ve sana muhalefet dediğim için özür dilerim.Umarım beni daha sonra da aydınlatırsın,Çünkü ben oyunu daha almadım 1 ay içinde alıcam"

Bana kalırsa sen bu PA kurma işine fazla hevesli yaklaşıyosun, öncelikle bi oyunu al, bir iki hafta oyna bakalım düşüncelerin gene aynı mı olacak??? Eminim ki düşüncelerin değişecektir.

Womcabba'nın Avaturkte açtığı konu[hline]Devvo Ki'yyst, Novice Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...