Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın okullar tatil

tunca

Öne çıkan mesajlar

yahu zaten bir yılda ortalama 140 gün tatil yapıyoruz aşırı fazla bence.
365 - 140 = 225 gün çalışıyoruz, bu kar zart zurtlar eklenmeden.

Japonlara bakalım, Yazın okullar 1 ay 1 hafta tatil, son 1 haftanın son günleri sınav var , sıralama bazında sanırım. Performans ölçüyor ve önem veriliyor. Cmtsi yarım gün okul var. Pazar tatil .
Adamların teknolojiye bakın birde bize bakın.

Ben şahsen ülkemin Japonya gibi gelişmesi ve doğayla içiçe çevre dostu bir teknolojik altyapıyla donanmasını ister ve senede 60 gün (haftasonları+bayramlar+vsler) en fazla tatil yapma kuralı konmasını isterdim.
Cıvıtıyoruz yani tatilde tatiill boku çıkıyor , zevki kalmıyor.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 25 December 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
yahu zaten bir yılda ortalama 140 gün tatil yapıyoruz aşırı fazla bence.
365 - 140 = 225 gün çalışıyoruz, bu kar zart zurtlar eklenmeden.

Japonlara bakalım, Yazın okullar 1 ay 1 hafta tatil, son 1 haftanın son günleri sınav var , sıralama bazında sanırım. Performans ölçüyor ve önem veriliyor. Cmtsi yarım gün okul var. Pazar tatil .
Adamların teknolojiye bakın birde bize bakın.

Ben şahsen ülkemin Japonya gibi gelişmesi ve doğayla içiçe çevre dostu bir teknolojik altyapıyla donanmasını ister ve senede 60 gün (haftasonları+bayramlar+vsler) en fazla tatil yapma kuralı konmasını isterdim.
Cıvıtıyoruz yani tatilde tatiill boku çıkıyor , zevki kalmıyor.[hline]sonunda yeniledim.

şöle bi olay var arkadaşım örneğin bence kötü olmuş, şöle kötü olmuş ki avrupanın da birçok ülkesinde 1ay1hafta tatil var, ama bunlar japonya kadar kazıklı ülkeler deil, onların teknolojideki büyük gelişmesinde başka nedenler var(%90ı ordu yapma yasakları oldugu için tüm savunma parasının bu araştırmalara gitmesi),
ayrıca okulların gün içindeki süreleri kısa yani 9da girip 1de çıkıolar(canlı örneğini gördüm), ben böle bi durumda pazar bile okul olsa takmam.
ha hangisi daha doru? onlarınki, hyr ben ben bzm sistemi falan savunmuorum yani tatil ve işgünüyle pek ilgili olmadıgını sölüorum[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...