Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA Live 2004

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

cok cok guzel olmus.gercek bir simulasyon olmus bir kere.Artık en super oyuncu ile bile cosamıyorsun zor basket atabiliyorsun (bu en dusuk zorlukta bile boyle).
İnanılmaz gercekci hareketler ve ozellikler eklenmis.Grafikler oyunun yeni yapısı geregi cok iyilestirilmemis hatta kotulesmis yanlarıda var ama oynanıs cok iyi olmus.Almanızı tavsiye ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Nukem_Verite, 08 December 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
bu arada ben bu oyunuda aştım yine hiç yenilmiorum superstarda
sokim her sene çok kolay yapıoalr ya[hline]TÜRKÜM,Doğruyum,Çalışkanım
zenciyim bide

ya gene mi kolay yapmışlar umudum bu sene daha zor yapmalarıydı[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

İdman warda scout göremedim. Ama bir türlü nasıl efektif idman yapılır çözemedim. Bir şeye ağırlık veriyorsun diğer özellik düşüyor. Hepsini orta yapayım diyorsun bu sefer hepsi düşüyor. Bu arada oyundaki istatistiklerin gerçekçi olabilmesi için size slider ayarları vereyim. (12 dakikalık quarter lar halinde oynamalısınız) All star veya superstar seviyesinde

Global Sliders:

Game Speed: 50
Free Throw Difficulty: 50
Boundary Force Field: 60
Injury Freq: 50
Fatigue Effect: 50
Charge/Block Freq: 40
Shooting Foul Freq: 40
Reach-In Foul Freq: 40
In-Air Collision Foul Freq: 60

User:

Steal Ability: 45
Interception Ability: 50
Shot Blocking: 10
Dunk/Layup Blocking: 20
User Freestyle: 45
Dunk vs Layup Freq: 30
Substitution: 0 for no auto subs, 50 for auto subs
On-Ball Assist: 75
Offensive Rebounds: 90
Defensive Rebounds: 50
Fake Out Discipline: 100
Short Range %: 35
Medium Range %: 40
Long Range %: 50
Dunk %: 50
Layup %: 45
Adjusted Shot %: 50
On-Ball Physical Defense: 60
Poor Release %: 30
Double Team: 30

CPU:

Steal Ability: 40
Interception Ability: 40
Shot Blocking: 10
Dunk/Layup Blocking: 20
CPU Freestyle: 40
Dunk vs Layup Freq: 30
Substitution: 50
Offensive Rebounds: 90
Defensive Rebounds: 50
Fake Out Discipline: 90
Short Range %: 30
Medium Range %: 40
Long Range %: 35
Dunk %: 50
Layup %: 45
Adjusted Shot %: 50
Adjusted Shot Freq: 50
On-Ball Physical Defense: 50
Poor Release %: 30
Double Team: 30
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ayarları kullanarak yaptığım bir maç

said:
Entire Game Cleveland New Jersey

Points 109 113
Bench Scoring 18 28
Field Goals 50/106 48/113
Field Goal % .472 .425
3 Point FG 3/19 2/16
3 Point % .158 .125
Free Throws 6/12 15/21
Free Throw % .500 .714
Rebounds 59 61
Off. Rebounds 6 10
Def. Rebounds 53 51
Blocks 8 7
Steals 3 4
Assists 26 37
Turnovers 15 10
Fouls 20 12

Jason Kidd le asist leri biraz abartmıştım bu maçta yanlış hatırlamıyorsam(Triple double da yapmıştım)

[Bu mesaj WinterWolf tarafından 11 December 2003 15:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj WinterWolf tarafından 11 December 2003 15:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nihayet buldum ben de.
- Oyun hiç de dediğiniz gibi ÇOK KOLAY değil bence. Eğer güçlü takımın yoksa maç alman hayal. Bir superstar takım kurtarır o ayrı - NBA'de de öyle değil mi? Duncan beni uçurdu valla.

- İdman konusu hakikaten muamma. Naapsam zarardayım. Skiple geçmek en iyisi sanırım. Sezon sonuna mı etki yapıyor acaba???

- Tuş karmaşasını çok zor aştım. Eski oyunlarda blok ve şut'u hep ayni tuşa alırdım bu sefer izin vermiyor serbest seçmene. şut ve rebound ayni- crossover ile de blok. Çok zor alıştım.

- Taktik veremiyorum ben mi bulamadım??? Full court press - intentional foul falan olmadan son dakika heyecanı çıkmıyor valla. YARDIM LÜTFEN.

- izleyicilerin görüntüsünden çok umuluydum. Ayağa fırlayan adamlar danseden kızlar falan bekliyordum artık. Gene yok...

:101:
Sosyal ağlarda paylaş

kendi sorduğum sorunun yanıtını günler sonra kendim buldum. Çok saçma aslında ama sanırım bubu yayınladıklarına göre başka da bir çözüm yokmuş demek ki. Şöyle çevirilebilir:

Yeterli individual training puanını yakalayınca save edin ve bireysel idman ayarlarını yapıp devam edin. İstediğiniz gelişme olmamış ise çıkın ve oyuna tekrar girin ayarları değiştirip tekrar deneyin. İstediğiniz gelişimi yakalayana kadar denemeye devam edin.

Çok mu saçma?
http://www.cheatplanet.com/ps2cheats/nba_live_2004.htm den aldım valla, kendim uydurmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç dynasty falan kasmıyorum çünkü harbiden boku çıkmış
vaktim olsa season oynarım
ama o da olmadığından her sefer değişik takıma karşı maç oynuyorum
tuşları hedeleri herşeyi öğrendim
starter da aptal aptal oynamadığım zaman (mesela ard arda 10 tane 3 sayılık denemek hehe) kaybetmiyorum
all star kasıyor, 1/4 oranında kazanabiliyorum
kasarsam 4/4 e çıkar eminim ama bi sonraki zorluğu sanırım beceremem hehe

oyun inanılmaz zevkli
nba 99 dan beri bu kadar zevk almamıştım[hline]Nefr, 16 December 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
kırbaçta dpli unutmayın.
Nefr, 16 December 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Arcane jk 3 ustamsın, yalvarıyorum öğret şu oyunu bana
Sosyal ağlarda paylaş

Tuşları default mu kullanıyorsunuz?

Ben çok deneme yanılma sonrası bir düzen oturttum sanırım. Dyna. fena bağımlılık yapıyor uyarayım. Draft karşılığı trade de çok cici bir özellik olmuş. Draft sırası dartık oyuncu kuvvetini çok fazla göstermiyor daha gerçekçi olmuş. Bende 13. sıradan draft edilen bir PG NBA'in yıldızı oldu resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...