Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunix.com Editor arıyor .

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

bu sitedeki herkez daha iy donanim haberi yazarim babababba ama 25mb web alani ve ayda 2gb bandwidth isterem...
oha diyom bende isterimde anca nasa falan verir 2gb yi ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

profesyonel olmak çok tartışıldı. Yaptığınız işten para kazanıyorsanız profesyonelsinizdir (tecrübe, iyi yapmak, yetenekli olmak vb.'den bağımsız). Kazanmıyorsanız Amatörsünüzdür. Bu kadar basit. Profesyonel deyince benim aklıma ilk gelen budur. Ama sonuç olarak skymaster açıklamış ne anlamda kullandığını, uzatmamak lazım.
Ayrıca bazı kelimelere birden fazla anlam yüklenebilir. Profesyonel kelimesi de "bu iş profesyonelce yapılmış" şeklindeki kullanımlarla, "özenerek, emek verilerek" anlamına sahip olabilir vb.
Dilbilimlerinde önemli olan, kullanılan CÜMLEDEN (özellikle vurguladım) karşıdaki insanın ne anladığıdır. Profesyonel kelimesi tek başına kullanıldığında ilk bahsettiğim anlama gelebilir. Ama ben, cümle içinde skymaster'ın yazdığından "özenerek" anlamını çıkardım.
Biraz da kendi yorumumu yaptım, başkası kendi yorumunu yaparak başka anlamlar çıkarabilir, yanlış anlaşılma olur, anlatanın buna dikkat etmesi lazım.[hline]Erkan baba günün birinde demiş ki:
"Bil Mukabele"
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Eleştirileriniz için teşekkürler dediğiniz gibi, slogan klasik ama merlininkazanının sloganı öyle değil.

neyse su an slogan falan düşünemedik doğrusu.
Zamanla olucak şeyler bunlar, basit şeyler.
Gramer konusuna gelince ben editör değilim, yani inceleme fln yazmıyacağım, dolayısı ile, benim türkçemin site ile bir bağlantısı yok :)

[Bu mesaj Skymaster tarafından 23 December 2003 18:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...